Wyszukiwanie

Wpisz co najmniej 3 znaki i wciśnij lupę
Polska

​Coś kombinują? Komunikat PKW o przedłużeniu ciszy wyborczej po 3 godzinach

Około godziny 17.30 w lokalu wyborczym w Kowalach (woj. śląskie) zasłabła kobieta. 80-latkę nie udało się reanimować. Lokal wyborczy nie działał przez 1.5 godz.

Autor: mn

Około godziny 17.30 w lokalu wyborczym w Kowalach (woj. śląskie) zasłabła kobieta. 80-latkę nie udało się reanimować. Lokal wyborczy nie działał przez 1.5 godz. Dopiero trzy godziny po zgonie, Państwowa Komisja Wyborcza wydała komunikat o przedłużeniu ciszy. Warto zaznaczyć, że w tym lokalu wyborczym uprawnionych do głosowania było 630.

Starsza kobieta weszła do lokalu wyborczego ok. godz. 17.30. - 80-latka zasłabła zanim odebrała kartę do głosowania - powiedział nam aspirant Adam Jachimczak z zespołu prasowego KWP w Katowicach.
 
Na miejsce przyjechało pogotowie, relacjonuje tvn24.pl. - Kobieta zmarła pomimo reanimacji - dodał st. asp. Rafał Domagała, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie.

Zaplanowana jest sekcja zwłok. Sprawą zajmie się prokuratura w Cieszynie.
 

Autor: mn

Źródło: tvn24.pl,niezalezna.pl

Wesprzyj niezależne media

W czasach ataków na wolność słowa i niezależność dziennikarską, Twoje wsparcie jest kluczowe. Pomóż nam zachować niezależność i kontynuować rzetelne informowanie.

* Pola wymagane