Szefowa MSW, minister Piotrowska, o „samolotach bez głowy”. Internet kpi z psiapsiółki Kopacz

Nie wiadomo dlaczego Teresa Piotrowska została mianowana, przez Ewę Kopacz, ministrem spraw wewnętrznych. Kompetencji nie ma żadnych.

Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
Nie wiadomo dlaczego Teresa Piotrowska została mianowana, przez Ewę Kopacz, ministrem spraw wewnętrznych. Kompetencji nie ma żadnych. Sama to zresztą potwierdziła wystąpieniem przed sejmową komisją spraw wewnętrznych. Przedstawiając plan pracy na najbliższe miesiące, poinformowała, że dla straży granicznej zostaną zakupione „samoloty bez głowy”. Internauci podejrzewają, że minister nie ma pojęcia o czym mówi. Nawet politycy Platformy o Piotrowskiej mogą powiedzieć tylko tyle, że to „psiapsiółka Kopacz”.
 
22 października nowa minister spraw wewnętrznych stanęła po raz pierwszy przed posłami z komisji sejmowej. Z kartki czytała o planach resortu. Wśród zaplanowanych inwestycji znalazły się „samoloty bez głowy” dla straży granicznej.

Wiadomo, że chodzi o samoloty bezzałogowe. Czy minister Piotrowska w ogóle wie o czym mówi? Ona być może nie, ale groteskową wpadkę zauważyli internauci, wśród nich także dziennikarze.

 

 Źródło: wyborcza.pl,niezalezna.pl

mg
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo