Rostowski, lepiej milcz, bo wstyd. Nie wie, czy zamieszka w "Bydgoszczu"

  

Były minister finansów Jacek Rostowski jest "jedynką" na kujawsko-pomorskiej liście Platformy Obywatelskiej w wyborach do Europarlamentu. I typowym "spadochroniarzem", który nie wie nawet jak nazywa się miasto, którego mieszkańców ma reprezentować.

Jacek Rostowski liderem listy PO na Kujawach i Pomorzu - to wiadomo od kilku dni. Ale dopiero teraz na jaw wychodzi, że były minister finansów nie ma pojęcia gdzie chce zdobyć mandat eurodeputowanego. Telewizyjny wywiad to kompromitacja "lokomotywy" Platformy Obywatelskiej.

Dziennikarka lokalnego programu zapytała byłego wicepremiera, gdzie zamierza zamieszkać. A oto odpowiedź:

obejrzyj film
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Znamy „jedynki” i „dwójki” PiS do europarlamentu! To już OFICJALNE

zdjęcie ilustracyjne / Filip Błażejowski/Gazeta Polska

  

Szef MSWiA Joachim Brudziński będzie "jedynką" w wyborach do Parlamentu Europejskiego w okręgu zachodniopomorskim, wicepremier Beata Szydło - w małopolsko-świętokrzyskim, europoseł Jacek Saryusz-Wolski - w Warszawie, a wicemarszałek Senatu Adam Bielan na Mazowszu - zdecydował Komitet Polityczny PiS.

Były szef MSZ Witold Waszczykowski jest jedynką PiS w Łodzi, posłanka PiS Elżbieta Kruk w województwie lubelskim, europoseł PiS Karol Karski w okręgu obejmującym województwa podlaskie oraz warmińsko-mazurskie, europoseł PiS Tomasz Poręba na Podkarpaciu, wiceszef Parlamentu Europejskiego Zdzisław Krasnodębski w Wielkopolsce, minister edukacji Anna Zalewska na Dolnym Śląsku, europosłanka PiS Anna Fotyga na Pomorzu, europoseł PiS Kosma Złotowski w województwie kujawsko-pomorskim, a europosłanka PiS Jadwiga Wiśniewska na Śląsku. 

"Przeanalizowaliśmy wszystkie okręgi i kandydatów, i tych kandydatów mamy więcej niż miejsc, więc potrzebujemy odrobinę czasu, by te listy doprecyzować. Jak tylko one będą zaakceptowane w całości, bo są okręgi takie, które już w zasadzie zostały zaakceptowane w całości, ale chcemy te listy przedstawiać całe"

- powiedziała rzeczniczka PiS.

Beata Szydło po posiedzeniu Komitetu Politycznego powiedziała, że kandydaci PiS walczą o jak najlepszy wynik dla partii, by zwyciężyć. "I wierzę, że ta drużyna zrobi rzeczywiście dobry rezultat, a chcemy w Europarlamencie załatwić dużo ważnych spraw dla Polski, i dlatego jak państwo widzicie, to są naprawdę mocne kandydatury. Pozostałe, które niebawem będą państwu przedstawione, również są mocnymi kandydaturami i naszym celem jest zwycięstwo - i w tych wyborach i tych jesiennych" - mówiła Szydło dziennikarzom.

Poniżej publikujemy pełną listę "jedynek" i "dwójek" PiS do europarlamentu:

Okręg nr 1 - Pomorze
1. Anna Fotyga
2. Jarosław Sellin
 
Okręg nr 2 - Kujawsko-Pomorskie
1. Kosma Złotowski
2. Tomasz Latos
 
Okręg nr 3 - Podlaskie - Warmińsko-Mazurskie
1. Karol Karski
2. Krzysztof Jurgiel
 
Okręg nr 4 - Warszawa
1. Jacek Saryusz-Wolski
2. Ryszard Czarnecki
 
Okręg nr 5 - Mazowsze
1. Adam Bielan
2. Maria Koc
 
Okręg nr 6 - Łódź
1. Witold Waszczykowski
2. Joanna Kopcińska
 
Okręg nr 7 - Wielkopolska
1. Zdzisław Krasnodębski
2. Andżelika Możdżanowska
 
Okręg nr 8 - Lubelskie
1. Elżbieta Kruk
2. Beata Mazurek
 
Okręg nr 9 - Podkarpackie
1. Tomasz Poręba
2. Bogdan Rzońca
 
Okręg nr 10 - Małopolska - Świętokrzyskie
1. Beata Szydło
2. Ryszard Legutko
 
Okręg nr 11 - Śląsk
1. Jadwiga Wiśniewska
2. Grzegorz Tobiszowski
 
Okręg nr 12 - Dolnośląskie - Opole
1. Anna Zalewska
2. Beata Kempa
 
Okręg nr 13 - Zachodniopomorskie - Lubuskie
1. Joachim Brudziński
2. Czesław Hoc

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl