Kuriozalne tweety działaczki Partii Razem o geście Lewandowskich. "Obrzydliwy wpis"

Dorota Spyrka z Partii Razem postanowiła w specyficzny sposób odnieść się do darowizny, jaką Robert Lewandowski wraz z małżonką przekazali na Centrum Zdrowia Dziecka. - 500 tys. to 3,6% jego miesięcznych zarobków - wyliczyła. Pod jej wpisem ruszyła fala krytyki.

Przedstawicielka Partii Razem wywołała burzę wpisem o Robercie Lewandowskim
Aleksiej Witwicki/Gazeta Polska; TWITTER/Dorota Spyrka

Kilka dni temu Centrum Zdrowia Dziecka poinformowało, że Anna i Robert Lewandowscy ufundowali dla placówki sprzęt medyczny o wartości ok. 500 tys. zł. 

To już kolejne wsparcie Anny i Roberta Lewandowskiego dla naszego szpitala, który razem z żoną od wielu lat wspierają IPCZD. Ania i Robert m.in. przekazali środki dla Kliniki Neurochirurgii oraz wsparli remont Oddziału Rehabilitacji - poinformowało CZD.

Piękny gest. Ale niektórzy postanowili poszukać dziury w całym...

Robert Lewandowski wpłacił 500 000 zł na Centrum Zdrowia Dziecka. Robert Lewandowski zarabia 637 262,60 zł dziennie. To 13 807 356,25 zł w ciągu miesiąca. 500 tys. to 3,6% jego miesięcznych zarobków - wyliczyła Dorota Spyrka z lewicowej Partii Razem. 

Później stwierdziła, że nie oburza ją sam gest, ale to, że... 500 tys. zł to 3,6 proc. miesięcznych zarobków piłkarzy. Czyżby była zazdrosna?

Wpis Doroty Spyrki odnośnie zarobków Roberta Lewandowskiego i jego wpłaty na Centrum Zdrowia Dziecka wywołał burzę. Na lewicową polityk wylała się fala krytyki. Spyrkę krytykują dziennikarze, politycy, działacze społeczni - wszyscy wskazują, że politycy Lewicy nawet nie zbliżają się swoimi wpłatami na cele charytatywne do kwot, jakie przekazuje kapitan reprezentacji Polski.

 

 Źródło: niezalezna.pl

#lewica #Dorota Spyrka

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo