Skrywany sekret Tuska: "w jego pokoju była najlepsza marihuana"

Zaskakujących informacji na temat premiera Donalda Tuska można się dowiedzieć z wywiadu, którego jednej z gazet udzielił Kamil Sipowicz, prywatnie partner Kory, piosenkarki zamieszanej w skand

fatik; arch GP
Zaskakujących informacji na temat premiera Donalda Tuska można się dowiedzieć z wywiadu, którego jednej z gazet udzielił Kamil Sipowicz, prywatnie partner Kory, piosenkarki zamieszanej w skandal z marihuaną. Specjaliści od kreowania wizerunku Tuska będą mieli teraz pełne ręce roboty.

W wywiadzie opublikowanym w dodatku do „Rzeczpospolitej” - Plus Minus, Sipowicz tłumaczy, że był oburzony, jak funkcjonariusze policji zachowali się po znalezieniu marihuany i słynnym już skandalu. Kora próbowała tłumaczyć, że zamówiona przesyłka z „trawką” adresowana była na jej psa Ramonkę - proces warunkowo umorzono, a piosenkarka przez dwa lata nie może zostać przyłapana na posiadaniu marihuany.

Partner Kory, Kamil Sipowicz przyznaje, że nie spodziewał się czegoś takiego po Donaldzie Tuski i przekonuje, że premier w młodości sam palił „trawkę”.

- Donald Tusk palił marihuanę, a jego pokój w akademiku znany był z tego, że chłopaki mieli najlepszą trawę w mieście! On doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że to żadna trucizna – przekonuje Kamil Sipowicz.

 

 

Źródło: rp.pl,niezalezna.pl,Plus Minus

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo