Striptiz w zakładzie metalurgicznym w Rosji. Tak motywują pracowników, by zwiększyli produkcję dla wojska [WIDEO]

W związku z urodzinami firmy metalurgicznej w Krasnojarsku Rosji jej pracownikom zaprezentowano niecodzienny występ. Zaproszono tam striptizerkę, która tańczyła do muzyki ze starego sowieckiego filmu. Nagranie z zajścia jest szeroko komentowane w internecie.

twitter.com/JarekWitkowski7, twitter.com/ePowerLife2 /screen/

Krasnojarskie Zakłady Metalurgiczne są trzecim co do wielkości i najmłodszym z dużych przedsiębiorstw przetwórczych w Rosji. Firma zajmuje się obróbką aluminium i stopów aluminium. Szefostwo firmy w związku z jej urodzinami wpadło na niecodzienny pomysł. Do zakładu produkcyjnego zaproszono striptizerkę, która zatańczyła do muzyki ze starego sowieckiego filmu nieopodal taśmy montażowej. 

"To z naszej inicjatywy, aby umilić mężczyznom czas. Wszyscy byli zachwyceni, nawet kobiety, tym nietypowym pomysłem. To była niespodzianka. Nasza firma ma rok. [...] Ci, którzy krytykują, niech idą w swoją stronę. Dla nas najważniejsze jest to, że nasi chłopcy podziękowali nam i byli bardzo zadowoleni "

- tak organizację występu uzasadniał Damir Basyrow, dyrektor firmy. Nagrania z zajścia trafiły już do sieci. 

W rosyjskiej propagandzie oraz przez jej czołowych ideologów, takich jak Aleksander Dugin, Rosja przedstawiana jest jako obrońca "tradycyjnych wartości" w walce ze "zgniłym Zachodem". Tymczasem w zakładach produkujących dla wojska odbywają się takie oto imprezy, nie mówiąc już o wskaźnikach dotyczących aborcji, alkoholizmu czy narkomanii w Rosji.

 

 

 

 Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

mm
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo