"Pałę wyciągnij, gaz wyciągnij". ZOBACZ NAGRANIE - tak zachowują się zwolennicy opozycji

Prezes PiS Jarosław Kaczyński odwiedził wczoraj Kraków, by pomodlić się za dusze brata i bratowej spoczywających na Wawelu. Przeciwnicy polityczni postanowili wykorzystać to do happeningów i prowokowania policji.

Tak zachowują się zwolennicy opozycji
fot. twitter.com/ekazikowska

Manifestanci zebrali się wczoraj pod Wawelem, gdyż wiedzieli, że - jak co miesiąc, 18. dnia - przyjedzie tam prezes PiS Jarosław Kaczyński, by oddać hołd swojemu bratu i bratowej, którzy zginęli w katastrofie smoleńskiej. Niestety, zwolennicy opozycji co miesiąc zachowują się podobnie. Widać to na jednym z nagrań.

- Pałę wyciągnij, gaz wyciągnij, przecież tego chcesz. Rób, k***a, rób - krzyczy kobieta do policjantów. W tle pada hasło "zomowcy". Policjanci stoją w milczeniu i wysłuchują bzdur wykrzykiwanych przez agresywną manifestantkę. 

Po demonstracji przed Wawelem, zwolennicy opozycji przenieśli się pod siedzibę PiS, gdzie także interweniowała policja.

- Od 12 lat widzimy świadome przyzwolenie Donalda Tuska na nienawiść i dzielenie ludzi. Do dziś nie znalazł w sobie odwagi, żeby powiedzieć tym bojówkom, że są granice, których się nie przekracza i wizyty człowieka na grobie brata nie powinni zakłócać - skomentował szef portalu tvp.info Samuel Pereira. 

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Kraków #Jarosław Kaczyński

mk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo