Z OSTATNIEJ CHWILI

Papież: apeluję do prezydenta Rosji o zatrzymanie spirali przemocy i śmierci na Ukrainie • • •

Ekoterroryści wzywają kobiety do seksualnego strajku. „Jesz mięso? Będzie zakaz seksu”

Wszyscy mężczyźni, którzy jedzą mięso, powinni mieć zakaz uprawiania seksu - uważa niemiecka grupa ekologów Peta. Jak informuje "Daily Mail", zdaniem Pety wcinanie kiełbasy jest "symptomem toksycznej męskości".

zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie autorstwa Kaboompics .com z Pexels

Ekoterroryści wzywają kobiety, aby dołączyły do ogłoszonego przez nich "seksualnego strajku dla ratowania świata". Wśród ich postulatów jest zakaz posiadania dzieci przez mężczyzn jedzących mięso. Grupa powołuje się na badania z magazynu PLOS One, według których mężczyźni wytwarzają 41 procent gazów więcej od kobiet poprzez swoje nawyki żywieniowe.

Kto tego nie zna. Ojcowie z przedmieść trzymający piwo, grillujący warte 70 centów kiełbasy na grillach za 700 dolarów. Gdy przyniesiesz cukinię w goście, spotykasz się z podejrzliwością i tylko czasami jesteś tolerowany

- narzeka lider grupy Daniel Cox. 

Jego zdaniem grillowanie jest "symbolem toksycznej męskości". Jednym z zaproponowanych przez Petę rozwiązań (oprócz seksualnej posuchy) jest wprowadzenie 41 procent podatku na mięso, dotyczącego tylko mężczyzn. 

Na szczęście pomysły Pety zostały wyśmiane na okładce "Bilda", a poseł Alois Rainer skomentował, że jest to totalny nonsens.

 

 Źródło: niezalezna.pl, Daily Mail

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo