Pracownica Muzeum Powstania Warszawskiego wyleciała z pracy. Za skandaliczne wpisy o Smoleńsku

Umowa między Muzeum Powstania Warszawskiego a Anną Grzechnik została rozwiązana – podało dziś Muzeum Powstania Warszawskiego. Była już pracowniczka pisała wcześniej na Twitterze w rocznicę katastrofy smoleńskiej: „Wyjący popier*****cy, szkoda, żeście wszyscy wtedy nie spadli, a zwłaszcza ta gnida z Żoliborza"”.

twitter.com/1944pl screen

Jak co roku 10 kwietnia obchodzona jest rocznica zamachu nad Smoleńskiem. W katastrofie samolotu Tu-154M, zginęło 96 osób, w tym prezydent Lech Kaczyński i jego małżonka, oraz ostatni prezydent RP na uchodźstwie Ryszard Kaczorowski. Polska delegacja zmierzała na uroczystości z okazji 70. rocznicy zbrodni katyńskiej. W 12. rocznicę tej narodowej tragedii zabrzmiały syreny alarmowe - w hołdzie ofiarom.

Anna Grzechnik w 12. rocznicę katastrofy smoleńskiej napisała o "wyjących popier*****cach". Życzyła również śmierci innym osobom.

Okazało się, że autorką tych słów była pracownica… Muzeum Powstania Warszawskiego, instytucji, która była pomysłem śp. Lecha Kaczyńskiego. Jak się okazuje, od dziś już była pracownica.

Muzeum Powstania Warszawskiego podało na Twitterze:

„Dzień dobry. Informujemy, że umowa między Muzeum Powstania Warszawskiego a Anną Grzechnik została rozwiązana”.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Smoleńsk

Michał Gradus
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo