Trzaskowski chwali się, że w młodości był „dupiarzem”. Te słowa zapewniły mu sławę - w memach... Co na to feministki?

Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski znów jest na ustach internautów. Tym razem za sprawą publicznego przyznania się do tego, że za młodu był... "dupiarzem". - Kto mówi bawidamek, na Boga? - mówił włodarz stolicy u Kuby Wojewódzkiego. Trzaskowski w ten sposób stał się bohaterem nie tylko komentarzy, ale i memów.

Rafał Trzaskowski
fot. Tomasz Jedrzejowski

Rozmowa Kuby Wojewódzkiego i Piotra Kędzierskiego z prezydentem Warszawy Rafałem Trzaskowskim zeszła na frywolne tematy. Wojewódzki zapytał wiceprzewodniczącego PO, dlaczego twierdzi, że słowo "bawidamek" zna jedynie z opowieści babci.

- Chodziło o to, że dupiarz, to tak! Ale nie bawidamek... Kto mówi bawidamek, na Boga?

- odparł wyraźnie rozluźniony Trzaskowski.

Chyba nawet Wojewódzki był zaskoczony, bo dla upewnienia się zapytał, czy na pewno Trzaskowski w przeszłości był "dupiarzem". - Oczywiście, że tak, ale nie żadnym bawidamkiem - odpowiedział włodarz stolicy.

Słowa Trzaskowskiego rozeszły się po internecie niczym błyskawica. Jan Śpiewak zastanawiał się nawet, dlaczego ten fragment postanowiono wrzucić na Tik-Toka. Nie oszukujmy się, potencjał na odsłony w tym jest, ale samemu Trzaskowskiemu media mogły zrobić "niedźwiedzią przysługę". Teraz stał się głównym bohaterem memów, które zobaczycie m.in. w naszym dziale humor.

Tym sposobem słowo "dupiarz" stało się jednym z najpopularniejszych w mediach społecznościowych. Ciekawe, czy właśnie takiej sławy spodziewał się prezydent stolicy...

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Rafał Trzaskowski

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo