Morderstwo 66-latka w Malborku. Został ugodzony kilkanaście razy

Jak wynika z sekcji zwłok zamordowanego w sobotę mężczyzny, 66-latek został ugodzony nożem kilkanaście razy. W sprawie zatrzymany jest syn ofiar. Niewykluczone, że zostanie tymczasowo aresztowany.

Zdjęcie ilustracyjne
pixabay.com

"Zakończyła się sekcja zwłok denata. Biegły stwierdził 16 ran kłutych tułowia i brzucha, 4 rany kłute szyi, 2 rany kłute ramienia i ręki oraz liczne obrażenia głowy"

- przekazał prokurator Prokuratury Okręgowej w Gdańsku Mariusz Duszyński.

Bezpośrednią przyczyną zgonu 66-letniego mężczyzny, było zalanie dróg oddechowych krwią w wyniku krwotoku.

W sprawie, w sobotę zatrzymano 36-letniego syna ofiary. Jak przekazał prokurator, mężczyzna nadal przebywa w policyjnym areszcie i w niedzielę w godzinach popołudniowych zostanie doprowadzony do prokuratury.

"W prokuraturze będą prowadzone dalsze czynności procesowe, prokurator musi przesłuchać mężczyznę i ewentualnie postawi mu zarzuty. Niewykluczone, że zostanie skierowany do sądu wniosek o tymczasowe aresztowanie"

- dodawał prokurator.

Prokuratura Rejonowa w Malborku na podstawie materiału dowodowego wydała postanowienie o przedstawieniu zarzutów o zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem. Ten czy zagrożony jest karą co najmniej 12 lat więzienia, a nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

 Źródło: PAP, niezalezna.pl

 

#Malbork #zabójstwo

Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo