W Sejmie nadal wrze. Poseł PiS: Program PO jest w takiej samej kondycji, jak Sienkiewicz!

"W jakiej kondycji jest pan Sienkiewicz, widzieliśmy wczoraj. Myślę że w takiej właśnie kondycji jest program PO, czyli jedno wielkie zero. Nie mają nic do zaoferowania" - mówił w Sejmie poseł PiS Marcin Porzucek, komentując ostatnie działania polityków Platformy Obywatelskiej, a w szczególności wczorajszy "występ" Bartłomieja Sienkiewicza.

Bartłomiej Sienkiewicz i jego spacer do Budki

Kondycja posła Bartłomieja Sienkiewicza od wczoraj jest jednym z głównych tematów politycznych w Polsce. Polityk Platformy Obywatelskiej podczas obrad Sejmu późnym wieczorem wkroczył na salę sejmową niepewnym krokiem i został z niej wyprowadzony przez Borysa Budkę. Pojawiły się wątpliwości, co do stanu, w jakim Sienkiewicz pojawił się w Sejmie. Z mównicy sejmowej padło stwierdzenie o potrzebie badania alkomatem.

W jednym z wywiadów Budka zaprzeczał, jakoby Sienkiewicz był nietrzeźwy. Kiedy jednak zapytano go o to w Sejmie, zareagował bardzo nerwowo. Postawa polityków PO nie umyka reprezentantom partii rządzącej. Postawę Sienkiewicza porównują oni... do programu PO.

– Co robi nasza konkurencja? Mówi o tym, mówił o tym w grudniu Donald Tusk, że będą kongresy programowe PO, co miesiąc w innym mieście Za chwilę będzie pierwszy taki kongres. Wiecie kto koordynuje te kongresy programowe PO? Bartłomiej Sienkiewicz. W jakiej kondycji jest pan Sienkiewicz, widzieliśmy wczoraj. Myślę że w takiej właśnie kondycji jest program PO, czyli jedno wielkie zero. Nie mają nic do zaoferowania

– stwierdził poseł PiS Marcin Porzucek na briefingu prasowym w Sejmie.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Bartłomiej Sienkiewicz #Platforma Obywatelska

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo