Z OSTATNIEJ CHWILI

Sejm będzie dalej pracował nad projektem budżetu na 2023 rok • • •

Budka zapytany o występ Sienkiewicza. Ale się zdenerwował! "Niczego się nie nauczyliście" - WIDEO

Borys Budka nerwowo zareagował na pytanie o to, czy poseł Bartłomiej Sienkiewicz w środowy wieczór w Sejmie był pod wpływem alkoholu. - Niczego się nie nauczyliście! Paweł Adamowicz zginął między innymi dlatego - wykrzykiwał do dziennikarzy. Mówił o Mejzie i Czarnku, ale o Sienkiewiczu ani słowa! Na koniec stwierdził, że trzeba badać alkomatem... członków rządu.

Borys Budka nie odpowiedział na pytanie o Sienkiewicza
fot. Twitter/Zuzanna Dąbrowska

Poseł Bartłomiej Sienkiewicz w środowy wieczór wkroczył do sali plenarnej Sejmu dość niepewnym krokiem. Przemaszerował przez całą salę, podszedł do Borysa Budki, po czym... został przez niego wyprowadzony. Z mównicy padły wówczas słowa, że być może w sali przydałby się alkomat. Sienkiewicz nie zabrał głosu w sprawie swoich sejmowych wojaży, z kolei Borys Budka został zapytany o to w Sejmie przez dziennikarzy.

Zareagował... dość nerwowo, zwracając się do pytających przedstawicieli telewizji publicznej. Zamiast mówić o Sienkiewiczu, padły nazwiska Adamowicza, Mejzy i Czarnka.

- Niczego się nie nauczyliście! Paweł Adamowicz zginął między innymi dlatego - stwierdził Budka, pokazując palcem na kostkę mikrofonu TVP Info. - To są ludzie, którzy szczuli na Pawła Adamowicza. Niech Pan odejdzie, w taki dzień? W taki dzień Pan ośmiela się? Wstyd mi za pana...

Proszę posłuchać Pana Czarnka co wykrzykiwał z ław rządowych. To wierutna bzdura, co robią politycy tej władzy. Co robią? Bronią Mejzy, kupczą stanowiskami, a jedyne co potrafią robić w obronie tego, to produkować fake newsy. Z zażenowaniem obserwowałem to, jak zachowywał się Czarnek. Minister odpowiedzialny za edukację takie bzdury wykrzykuje z ław rządowych? To jest przykład dla młodzieży?

- Ja chciałbym, żeby za każdym razem przedstawiciele rządu byli rzeczywiście sprawdzani alkomatem, bo o rzeczywiście by im się przydało - rzucił na koniec.

 

 

 Źródło: niezalezna.pl

#Borys Budka #Bartłomiej Sienkiewicz

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo