Tak „protestują” zwolennicy opozycji. Od tej wiązanki wulgaryzmów aż więdną uszy! WIDEO

W Krakowie odbył się protest przeciwko tzw. ustawie medialnej. Jeden z polityków życzył wyborcom PiS "ośmiu gwiazdek" w Wigilię, pojawił się haniebny transparent, a w dodatku jeszcze hasła, od których uszy więdną. Nagranie z popisami zwolenników opozycji opublikował poseł Filip Kaczyński.

Wulgarne hasła na proteście w Krakowie - ktoś zaskoczony?
fot. Twitter/Filip Kaczyński

Sejm odrzucił w piątek bezwzględną większością głosów uchwałę Senatu o odrzuceniu nowelizacji Ustawy o radiofonii i telewizji. Teraz ustawa trafi do prezydenta Andrzeja Dudy. Za odrzuceniem uchwały Senatu było 229 posłów, 212 było przeciw, 11 wstrzymało się od głosu. Ustawa medialna, nazywana przez miłośników jednej z prywatnych telewizji "lex TVN", wzbudza wiele emocji - także politycznych. 

Dziś w całej Polsce odbywają się protesty przeciw Ustawie. W Krakowie były poseł Nowoczesnej Jerzy Meysztowicz życzył wyborcom PiS "ośmiu gwiazdek" w wigilię Bożego Narodzenia.

Pojawił się też skandaliczny transparent, na który zareagowało Muzeum Auschwitz.

Kolejny filmik z Krakowa opublikował jeden z parlamentarzystów PiS. "Wypier**ć! W siną dal, niech Kaczyński wypier**la w siną dal! W siną dal, w siną dal, razem z PiS-em wypier***ć w siną dal!" - skanduje kobieta, po czym jest... nagradzana brawami. 

"Tyle mają do powiedzenia. Język miłości. Dawno nie czułem takiego zażenowania" - skomentował na Twitterze poseł Filip Kaczyński. 

 

 

 


Źródło: niezalezna.pl

#protest #lex TVN #opozycja #Filip Kaczyński

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo