Internautka obrażała premiera i jego rodzinę. Hejterski wpis udostępnił... Lech Wałęsa

Były prezydent RP Lech Wałęsa udostępnił na Facebooku obrzydliwy, hejterski wpis internautki atakujący premiera Mateusza Morawieckiego i jego rodzinę. Padają tam skandaliczne słowa w stosunku do szefa rządu, jego żony, a nawet zmarłego ojca. Czym autorka tego wywodu zaimponowała Wałęsie, że zdecydował się podać jej "twórczość".

Lech Wałęsa udostępnił hejterski wpis
Jan Środa/Gazeta Polska

Wulgarny wpis został zamieszczony na publicznej grupie na Facebooku "Lech Wałęsa moim prezydentem". Stamtąd trafił na stronę Wałęsy. W hejterskim wpisie premier Mateusz Morawiecki nazywany jest "oszustem", "śmieciem", "pajacem". Pada też określenie, że "Polską rządzi mafia je***na pisowska". 

- Masz rodzinę i to oni razem z tobą zapłacą za wszystko kiedy skończą się rządy kaczora.. Całe majątki oddacie i będziecie siedzieć.. Polacy zrobią porządek z wami wszystkimi.. Mówisz o sprzedaży a kłamiesz Pinokio strasznie.. Żona taka sama jak ty nigdy nie najedzona aż się udusi z tego chamstwa.. Kim ty jesteś.. Takim samym oszustem jak Twój ojciec..

- pisze "Iwona Dorota" (pisownia oryginalna). Najwyraźniej jej wpis czymś zaimponował Lechowi Wałęsie, że zdecydował się podać go dalej na swoim profilu, który obserwuje 252 tysiące internautów. Czy naprawdę nie zwrócił uwagi, że w wywodzie internautki padają groźby?

 Źródło: niezalezna.pl

 

#Mateusz Morawiecki #Lech Wałęsa

Michał Kowalczyk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo