Ananasy z sejmowych ław

Śpiewający Krzysztof Gawkowski, wierszokletka-profanatorka Klaudia Jachira. Takie ananasy zasiadają w polskim Sejmie i jest to chyba dowód na upadek części klasy politycznej. Przeczytacie Państwo o tym w najnowszym weekendowym wydaniu Gazety Polskiej Codziennie na stronie trzecie w tekście Adriana Siwka.

Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

Dobra informacja o polskim budżecie na kolejny rok jest taka, że nawet jeśli Unia zwariuje do końca i przyblokuje nam pieniądze z Funduszu Rozwoju, to sobie poradzimy. A eurokraci i lewacy wszelkiej maści same sobie napytają biedy. O tym w czołówkowym artykule Jana Kamienieckiego.

Nie tylko samochód skonfiskowany w tzw. sprawie Nowaka, ale również inne przedmioty pochodzące z przestępstwa służą teraz przeróżnym państwowym instytucjom pomagając polskim obywatelom. Jakie? O tym w ciekawym tekście Grzegorza Brońskiego na stronie czwartej.

Klecą ludzie koalicje. A gdzie? A u sąsiadów. Zarówno Niemcy jak i Czechy mają swoje problemy. W Niemczech do powołania nowewgo lewicowego rządu coraz bliżej. W Czechach, dopóki ciężko chory jest prezydent tego kraju, sytuacja wydaje się być bardzo, ale to bardzo, zagmatwana. Zapraszamy do działu świat.

W niedzielę hitowy mecz naszej ekstraklasy. Mistrz Polski Legia podejmuje lidera czyli poznańskiego Lecha. Polskie El Clasico pełne dodatkowych smaczków. Czy Warszawiacy wygrzebią się z dołu tabeli, czy Lech potwierdzi wielką formę. Moz eto być spotkanie o posadę dla trenera Legii Czesława Michniewicza. Właściciel warszawskiego klubu Dariusz Mioduski, mógłby szóstej porażki w sezonie już nie przełknąć…

Ponadto dodatek TV i Niecodzienna. Jest co czytać.

Do kiosków, do sklepów, do Codziennej!

Warto, warto, warto. 

 Źródło: Gazeta Polska Codziennie, niezalezna.pl,

 

#Gazeta Polska Codziennie

Igor Szczęsnowicz
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...
Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo