"Oda do radości" na manifestacji w Rzeszowie - to hit! Ten chór był wyjątkowo natchniony i z iskrą [WIDEO]

W Rzeszowie, podobnie jak w stolicy, w niedzielę odbyła się manifestacja w obronie naszego kraju przed polexitem. Szumnie zapowiadana przez organizatorów, dopiero teraz triumfuje w sieci. Powód? Wyjątkowo kuriozalne wykonanie "hymnu" UE - "Oda do radości". To raczej "Oda do żałości" - komentują internauci. Zobaczcie nagranie!

PrtSc/ Twitter

W niedzielę na placu Zamkowym w Warszawie odbyła się manifestacja zwołana przez szefa PO Donalda Tuska w reakcji na czwartkowy wyrok Trybunału Konstytucyjnego, który orzekł o niezgodności z konstytucją niektórych przepisów Traktatu o Unii Europejskiej.

Podobne manifestacje odbyły się w innych miastach Polski, m.in. w Rzeszowie. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęcał organizator, czyli podkarpackie struktury Platformy Obywatelskiej:

- Musimy obronić obecność Polski w Unii Europejskiej! Spotkajmy się na Rynku, by wspólnie wyrazić nasz sprzeciw wobec próby wyprowadzenia Polski z Unii Europejskiej. Bądźmy tam razem!

- Swoją obecnością zdecydujesz, czy chcesz życiu w swoim kraju o kulturze Zachodu, czy Wschodu

- grzmiał przed niedzielą lider PO na Podkarpaciu Zdzisław Gawlik.

Tymczasem w sieci głośnych echem odbija się może nie tyle sama manifestacja, ile jest "artystyczna" część. Chodzi o dość kuriozalne wykonanie "hymnu" UE - "Oda do radości". 

Zgromadzeni na rzeszowskim rynku wykazali się wyjątkową "iskrą". Słów też nie znali...

Zobaczcie nagranie: 

Komentarze? To "Oda do żałości":

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#polityka

Magdalena Żuraw
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo