Zbiera się manifestacja Tuska. Na niej LGBT+, homokomando i... Kramek

O godz. 18 na Placu Zamkowym rozpoczęła się manifestacja "w obronie obecności w Unii Europejskiej", na którą wezwał szef Platformy Obywatelskiej Donald Tusk. Na pierwszy plan wybijają się flagi LGBT i całkiem znane twarze. Między innymi Bartosz Kramek. Ten sam, który jeszcze niedawno próbował forsować granicę polsko-białoruską, a co za tym idzie, także granicę Unii Europejskiej.

Aleksander Mimier/niezalezna.pl,

Dziś o godz. 18 na Placu Zamkowym w Warszawie odbędzie się manifestacja "w obronie obecności Polski w Unii Europejskiej".

Lider Platformy Obywatelskiej Donald Tusk wezwał na manifestację wszystkich, którzy "wiążą polski interes narodowy z członkostwem w UE i chcą postawić twarde weto propagandzie antyunijnej".

Wśród manifestujących można zobaczyć już kilka znanych z podobnych manifestacji twarzy. Na miejscu jest już skazana za ataki na policjantów Katarzyna A. Jest także Bartosz Kramek, który jeszcze jakiś czas temu został zatrzymany za próbę zniszczenia ogrodzenia na granicy polsko-białoruskiej.

Wśród manifestujących powiewają już nawet flagi. Nie biało-czerwone, a... tęczowe. Jak widać, na pikiecie są też członkowie formacji homokomando.

Z relacji na kilka minut przed manifestacją widać, że frekwencja nie powala.

 

 


Źródło: niezalezna.pl,

Beata Mańkowska
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo