Ruszyła Telewizja Republika. Upadł monopol medialny

Nowy kanał informacyjno-publicystyczny jest od dziś dostępny w pakiecie Familijny Max HD na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych. Jeśli Państwo o to zawalczą, będzie też w każdej telewizji kablowej i satelitarnej BEZ DODATKOWYCH OPŁ

telewizjarepublika.pl
Nowy kanał informacyjno-publicystyczny jest od dziś dostępny w pakiecie Familijny Max HD na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych. Jeśli Państwo o to zawalczą, będzie też w każdej telewizji kablowej i satelitarnej BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Aby wesprzeć telewizję, można wykupić, dającą dużo korzyści, prestiżową Kartę TV Republika.

Dobry początek zwiastował sukces nowej telewizji. Poranne pasmo poprowadził Piotr Gociek, pokazując konkurencji, że programy, które budzą Polaków powinny się opierać na konkretach, a nie tylko tzw. "śniadaniowych" pogaduchach. Były  najważniejsze informacje z kraju i świata, oraz bardzo błyskotliwy przegląd prasy.

W ramówce TV Republika znajdzie się m.in. program Katarzyny Gójskiej-Hejke i Piotra Lisiewicza „Kulisy manipulacji”, „Magazyn kulturalny” Redbada Klijnstry, „Salonik polityczny” Rafała Ziemkiewicza, „Kontrrewolucja Samuela Pereiry”, program śledczy Anity Gargas „Zadanie specjalne”, program satyryczny „Tydzień do rytmu” Marcina Wolskiego, „Unia Europejska od podszewki” Pawła Musiałka i stały element ramówki „Chłodnym okiem” z komentarzami Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza i Tomasza Terlikowskiego. Na antenie zobaczymy też m.in. dyrektor artystyczną telewizji Ewę Stankiewicz, Joannę Lichocką, Cezarego Gmyza, Mateusza Matyszkowicza, Piora Barełkowskiego i Piotra Zychowicza. Aktualny program telewizji Republika będzie codziennie prezentowany na łamach „Gazety Polskiej Codziennie”.

Dostęp do TV Republika będzie możliwy poprzez platformę cyfrowego Polsatu, w popularnym pakiecie familijnym max HD, a także w kilkudziesięciu sieciach kablowych – m.in. w Łodzi, Grudziądzu i Poznaniu. Cały czas prowadzone są negocjacje z UPC i Vectrą, a wszystko wskazuje na to, że zakończą się one pozytywnie. Cała ramówka będzie także dostępna w internecie.

Aby odbierać telewizję prze internet będzie można wykupić dzięki aplikacji Ipla (za 5 zł miesięcznie) lub dzięki Karcie Klubu Telewizji Republika, która jest jednocześnie cegiełką nowej telewizji i przez najbliższe miesiące będzie głównym źródłem finansowania stacji. Cena rocznego abonamentu to 138 zł. Za tę kwotę abonenci otrzymają  roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo telewizji Republika w internecie Każdy, kto dysponuje podłączeniem do internetu ze średnią prędkością do 2 Mb/s nie powinien mieć żadnych problemów z odbiorem Telewizji Republika.

 

 Źródło: niezalezna.pl,Gazeta Polska Codziennie

Sylwia Krasnodębska,pł
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo