Ruszyła Telewizja Republika. Upadł monopol medialny

  

Nowy kanał informacyjno-publicystyczny jest od dziś dostępny w pakiecie Familijny Max HD na platformie Cyfrowy Polsat i w wielu sieciach kablowych. Jeśli Państwo o to zawalczą, będzie też w każdej telewizji kablowej i satelitarnej BEZ DODATKOWYCH OPŁAT. Aby wesprzeć telewizję, można wykupić, dającą dużo korzyści, prestiżową Kartę TV Republika.

Dobry początek zwiastował sukces nowej telewizji. Poranne pasmo poprowadził Piotr Gociek, pokazując konkurencji, że programy, które budzą Polaków powinny się opierać na konkretach, a nie tylko tzw. "śniadaniowych" pogaduchach. Były  najważniejsze informacje z kraju i świata, oraz bardzo błyskotliwy przegląd prasy.

W ramówce TV Republika znajdzie się m.in. program Katarzyny Gójskiej-Hejke i Piotra Lisiewicza „Kulisy manipulacji”, „Magazyn kulturalny” Redbada Klijnstry, „Salonik polityczny” Rafała Ziemkiewicza, „Kontrrewolucja Samuela Pereiry”, program śledczy Anity Gargas „Zadanie specjalne”, program satyryczny „Tydzień do rytmu” Marcina Wolskiego, „Unia Europejska od podszewki” Pawła Musiałka i stały element ramówki „Chłodnym okiem” z komentarzami Bronisława Wildsteina, Rafała Ziemkiewicza i Tomasza Terlikowskiego. Na antenie zobaczymy też m.in. dyrektor artystyczną telewizji Ewę Stankiewicz, Joannę Lichocką, Cezarego Gmyza, Mateusza Matyszkowicza, Piora Barełkowskiego i Piotra Zychowicza. Aktualny program telewizji Republika będzie codziennie prezentowany na łamach „Gazety Polskiej Codziennie”.

Dostęp do TV Republika będzie możliwy poprzez platformę cyfrowego Polsatu, w popularnym pakiecie familijnym max HD, a także w kilkudziesięciu sieciach kablowych – m.in. w Łodzi, Grudziądzu i Poznaniu. Cały czas prowadzone są negocjacje z UPC i Vectrą, a wszystko wskazuje na to, że zakończą się one pozytywnie. Cała ramówka będzie także dostępna w internecie.

Aby odbierać telewizję prze internet będzie można wykupić dzięki aplikacji Ipla (za 5 zł miesięcznie) lub dzięki Karcie Klubu Telewizji Republika, która jest jednocześnie cegiełką nowej telewizji i przez najbliższe miesiące będzie głównym źródłem finansowania stacji. Cena rocznego abonamentu to 138 zł. Za tę kwotę abonenci otrzymają  roczny dostęp do wszystkich serwisów wideo telewizji Republika w internecie Każdy, kto dysponuje podłączeniem do internetu ze średnią prędkością do 2 Mb/s nie powinien mieć żadnych problemów z odbiorem Telewizji Republika.
Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl,Gazeta Polska Codziennie


Wczytuję komentarze...

Jakie elementy znajdą się nowym programie PiS? Suski uchyla rąbka tajemnicy

/ Zrzut ekranu z TV Republika

  

- Znajdą się programy dla szerokich grup społecznych, zawodowych. Głównie nastawione na wsparcie rodzin, na wsparcie polskiej gospodarki, bo ją trzeba wspierać. Będą też rozwiązania dla rolnictwa. Będzie kilka elementów pobudzających gospodarkę - z tego powodu będzie też możliwość robienia różnych rzeczy socjalnych - mówił pytany przez Katarzynę Gójską w programie "W punkt" w TV Republika, Marek Suski, szef Gabinetu Politycznego premiera oraz "jedynka" PiS w wyborach parlamentarnych w okręgu radomskim.

Marek Suski pytany o program Prawa i Sprawiedliwości, który ma być ogłoszony na konwencji 7 września podkreślił, że znajdzie się w nim "kilku ciekawych propozycji - kolejnych do realizacji po tych, które są realizowane lub są zrealizowane".

Nie znam wszystkich, ale nie mogę mówić o nich. Będzie to kilka naprawdę dobrych rzeczy

- powiedział.

Szef Gabinetu Politycznego premiera wskazał, że "znajdą się programy dla szerokich grup społecznych, zawodowych".

Głównie nastawione na wsparcie rodzin, na wsparcie polskiej gospodarki, bo ją trzeba wspierać. Będą też rozwiązania dla rolnictwa. Będzie kilka elementów pobudzających gospodarkę - z tego powodu będzie też możliwość robienia różnych rzeczy socjalnych

- mówił.

Polityk PiS zaznaczył, że "to oczywiście trzeba policzyć, bo jesteśmy odpowiedzialni".

To jest w zasadzie policzone, są tylko końcówki czy to się zepnie czy nie zepnie, ale w zasadzie jest to policzone

- dodał.

Marek Suski pytany o to, dlaczego przykład pedofilii wśród muzyków nie rozgrzewa tak niektórych mediów, jak przypadki pedofilii w Kościele.

Myślę, że to kilka elementów. Po pierwsze - to nie ksiądz - przecież chodziło o uderzenie w Kościół. Ponieważ to jest muzyk, celebryta to towarzystwo celebryckie, uważające się za elitę, to jest cisza nad tą trumienką. Po drugie - atak na Kościół poprzez księży - to był element, który totalna opozycja uznała za świetny motyw kampanii wyborczej, żeby PiS przegrał, bo PiS broni Kościoła. To było cynicznie wykorzystywane przez opozycję

- wyliczył.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl