Rynsztokowe komentarze w ulicznej "sondzie". W nowym spocie PO wulgarny atak na PiS i Kukiza

Wulgaryzmy rodem ze strajków Marty Lempart i spółki emanują z nowego spotu Platformy Obywatelskiej. Całość ma dać wrażenie, że polski Sejm to, cytując jedną z odpowiedzi, "cyrk", a głosowania można określić tylko niecenzuralnymi wyrazami. Bryluje w tym młoda pani w okularach, która m.in. publicznie nazywa Pawła Kukiza "sprzedajną k...ą", gdyż - jak czytamy w podpisie pod jej wypowiedzią - "głosował pod dyktando PiS".

Printscreeny z twitter.com/Platforma_org. W tle fot. flickr.com/photos/sejmrp

W środę w Sejmie czterej posłowie Kukiz'15 najpierw zagłosowali za odroczeniem obrad Sejmu, a potem gdy odbyła się reasumpcja tego głosowania trzech z nich, w tym Kukiz, opowiedziało się przeciwko odroczeniu, co wywołało falę krytycznych komentarzy polityków opozycji. Teraz temat podchwycili marketingowcy Platformy Obywatelskiej, wypuszczając spot, który ma pokazać co "Polki i Polacy myślą" o głosowaniu Kukiza "pod dyktando PiS". 

Z epatującego wulgaryzmami materiału dowiedzieć się można, że Kukiz jest "sprzedajną ku...ą", a postawa jego ugrupowania to "skur...stwo". Zapytani "przypadkowi" Polacy twierdzą, że do zmiany zdania przekonały go osobiste korzyści.

 

 

Wśród komentarzy do materiału dominują raczej te smutne i niekorzystne dla jego twórców. "Serio? Walnijcie sobie jeszcze tam wszyscy w partii tatuaż na czole "Je*** PiS". Nie będziecie musieli krzyczeć" - pisze jedna z użytkowniczek.

 

 

 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#sport Platfromy Obywatelskiej #PO #Platforma Obywatelska #Paweł Kukiz #Sejm #lex TVN #spot

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo