Tusk bije się w piersi za słowa o „haraczu”. Poprosił Ziobrę o „zrozumienie i wybaczenie”

Zapowiedź Zbigniewa Ziobry dot. skierowania pozwu przeciwko Donaldowi Tuskowi, w związku z „pomówieniami”, których ten miał się dopuścić w czasie publicznej wypowiedzi odniosła skutek. Tusk przeprosił, przyznając, że jego „wyrażenia były nieprecyzyjne”.

konferencja prasowa Donalda Tuska w Szczecinie
twitter.com/screenshot/@gen_brygady

W związku z wypowiedzią Donalda Tuska podczas jego niedzielnej konferencji prasowej, minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zapowiedział złożenie pozwu, bo jak twierdził, został przez Tuska „pomówiony”.

Chodzi o wypowiedź p.o. szefa PO, że "minister sprawiedliwości wraz ze swoją żoną oczekują haraczu, bo wsadzą kogoś do więzienia". - Co się stało ludzie? czy wam pasuje taka sytuacja, że przechodzimy codziennie do porządku nad takimi skandalami? Nigdy nie byliśmy świadkami czegoś takiego - mówił b. premier.

Na poniedziałkowej konferencji prasowej w Szczecinie Tusk zapytany o formułowane przez niego oskarżenia w stosunku do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobry, wycofał się ze swoich wcześniejszych słów.

- Jeżeli moje wyrażenia były nieprecyzyjne, to proszę o zrozumienie i wybaczenie pana Ziobry, jego małżonki. Nie miałem żadnych osobistych intencji, żeby ich dotknąć 

- oświadczył.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

#Donald Tusk #Zbigniew Ziobro

po
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo