Z Rosją zagramy bez Piotra Zielińskiego. Tym razem jest to dobra wiadomość z polskiej kadry

W najbliższy wtorek Biało-czerwoni zmierzą się w towarzyskim meczu przed EURO 2020 z Rosją. Selekcjoner Paulo Sousa w tym meczu nie będzie mógł skorzystać z Arkadiusza Milika i - jak informuje "Przegląd Sportowy" Piotra Zielińskiego. Pomocnik reprezentacji Polski i Napoli na szczęście nie jest kontuzjowany. Wraz z żoną oczekuje przyjścia na świat swojego potomka.

Piotr Zieliński spodziewa się dziecka
Fot. Tomasz Hamrat / Gazeta Polska

Piotr Zieliński dostał od selekcjonera reprezentacji Polski zgodę, by w piątek po kolacji wyjechać ze zgrupowania w Opalenicy. Żona piłkarza - Laura ma bowiem  zaplanowany poród w jednym z dolnośląskich szpitali.

"Zielu" dostał wolne, by być przy narodzinach dziecka

Biało-czerwoni przygotowują się do EURO 2020. Przed turniejem zagrają towarzysko z Rosją - 1. czerwca i tydzień później z Islandią. Paulo Sousa nie będzie mógł w pierwszym z tych spotkań skorzystać z Arkadiusza Milika. Po konsultacji w Barcelonie okazało się jednak, że uraz łąkotki napastnika Olympique Marsylia nie jest poważny i piłkarz powinien być do dyspozycji na turnieju finałowym. Polacy zmagania rozpoczną 14. czerwca os spotkania ze Słowacją.

 

Źródło: przegląd sportowy, niezalezna.pl

#Piotr Zieliński #piłka nożna #EURO 2020 #Polska-Rosja

Janusz Milewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo