Prezydent Andrzej Duda dołączył do społeczności Albicla.com! To najwyższy rangą z nowych użytkowników

Prezydent Andrzej Duda założył oficjalne konto na portalu Albicla.com. Głowa państwa będzie się tam posługiwać loginem AndrzejDuda. Wcześniej na portalu konta utworzyli m.in. wicepremier Piotr Gliński, czy znani politycy Ryszard Czarnecki, albo Antoni Macierewicz.

printscreen

20 stycznia 2021 roku oficjalnie wystartował portal Albicla.com, w którym konto może założyć każdy internauta ceniący sobie wolność słowa. Jest to forum dyskusyjne, pozbawione cenzury praktykowanej przez światowych gigantów społecznościowych. Drugą maksymą przyświecającą jest: „ABC – A Better Choice”, co w języku angielskim oznacza „lepszy wybór”.

Konto w Albicla.com założyło już wielu polityków, m.in. wicepremier Piotr Gliński, a także Sebastian Kaleta, Dominik Tarczyński, Marcin Horała, Ryszard Czarnecki czy Antoni Macierewicz. Dołączenie do społeczności Albicli zapowiedział też poseł Lewicy Andrzej Szejna - jest to bowiem portal dla każdego, bez cenzury, niezależnie od wyznawanych poglądów.

W serwisie Albicla.com są także media - m.in. Gazeta Polska, Telewizja Republika i portal Niezalezna.pl. Od dziś obserwować można także na Albicli portal Onet.pl. Na oficjalnym koncie Onetu pojawiły się już pierwsze linki do artykułów czy odniesienia do wpisów redaktora naczelnego Bartosza Węglarczyka (który także na Albicli ma konto).

Link do profilu Prezydenta Andrzeja Dudy: Andrzej Duda na Albicla.com

Albicla.com to portal społecznościowy dla wszystkich - dołącz i Ty!

 

 

Źródło: niezalezna.pl, albicla.com

#Albicla #Andrzej Duda

Mateusz Tomaszewski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo