Albicla.com – czyli orzeł biały

  

Próba wprowadzenia ogólnoświatowej cenzury, której początkiem było zablokowanie profili prezydenta Donalda Trumpa na Facebooku, Twitterze i Instagramie, szantaż, groźby wobec osób i firm, przerażają. Doszło do tego, że szef serwisu Parler, popularnego wśród republikanów, John Matze i jego rodzina muszą ukrywać się w związku z groźbami śmierci.

Świat po pierwszym szoku będzie próbował wyjść z tej sytuacji, co mam nadzieję, wkrótce się stanie. Środowisko Strefy Wolnego Słowa jak zwykle jako pierwsze podjęło to wyzwanie i postanowiło na bazie portalu klubów „Gazety Polskiej”, który tak znakomicie sprawdził się podczas zjazdów klubów „GP”, stworzyć portal społecznościowy, który stanie się forum wymiany niezależnej i wolnej myśli, bez ingerencji, bez cenzury. Portal nazwaliśmy Albicla – to skrót od albus aquila, czyli z łaciny „orzeł biały”, co będzie zrozumiałe w każdym języku. Wszyscy zdają sobie sprawę, jak wielkie wyzwanie stanęło przed naszym środowiskiem w realizacji tego trudnego przedsięwzięcia. Jednak mamy nadzieję, że dzięki Państwu portal Albicla wkrótce stanie się popularny i zastąpi portale, które się skompromitowały. Jutro zaczynamy, zarejestruj się w serwisie Albicla.com!

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

     
Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts