Opluć wszystkich

  

Idolki totalnej opozycji, popierane przez europarlament, przekraczają kolejne granice chamstwa i wulgarności. Feministki, choć głoszą hasła tolerancji, szacunku dla mniejszości, troski o prawa kobiet, w istocie są karykaturą szacunku, tolerancji, nie mówiąc o przestrzeganiu prawa.

Po Klementynie Suchanow, która nazwała dziennikarzy psami, popis chamstwa dała Marta Lempart. Aktywistka chciała opluć policjanta, co skończyło się dla niej wstydliwie, bo zapomniała, że ma na twarzy maseczkę. To symboliczna scena – dobrze ilustruje publiczną działalność Lempart i spółki, których aktywność sprowadza się do opluwania wszystkiego i wszystkich. Ale to miecz obosieczny, w końcu zło przez nią zasiane, to straszne zdziczenie, którego eksplozję firmuje, wcześniej czy później do niej samej wróci.

 


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...
Tagi

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts