Syn Wandy Nowickiej wielkim entuzjastą komunizmu. Ofiary reżimu określił „wyklętym polskim ścierwem”

Syn poseł Lewicy Wandy Nowickiej -Michał Nowicki- opublikował w serwisie YouTube nagranie „Feliks Desperado”. W piosence gloryfikuje NKWD, a ofiary aparatu komunistycznego określa mianem „wyklętego polskiego ścierwa”. Jest też autorem strony „Odrodzenie komunizmu”, na której wskazuje m.in., że sowiecki najazd na Polskę był „humanitarną interwencją”.

YouTube/@Odrodzenie_Komunizmu

O Michale Nowickim napisał były dziennikarz „Do Rzeczy” Wojciech Wybranowski.

„Mniej więcej 15 lat temu prowadził portal Lewica Bez Cenzury, na którym gloryfikował komunizm, zamordowanych w Katyniu polskich żołnierzy nazwał „darmozjadami” , wzywał do napaści na przedsiębiorców i księży, wieszania polskich żołnierzy uczestniczących w misjach na Bliskim Wschodzie i niszczenia miejsc pamięci narodowej”

- pisze dziennikarz o Nowickim, na łamach portalu Życie Stolicy. „Wielki Głód na Ukrainie to kłamstwo” - Wybranowski wymienia dalej cytaty Nowickiego.

Syn polityk przyznaje też, że kłamstwem jest obarczanie Rosjan za mord w Katyniu - w jego ocenie masowej eksterminacji dokonali Niemcy.

Jak wskazuje Wybranowski, „po wielu latach nieudolnie prowadzonego śledztwa ostatecznie prokuratura nie odważyła się ścigać syna znanej posłanki za propagowanie komunizmu, został skazany w 2010 r. jedynie na tysiąc złotych grzywny za „wzywanie do niszczenia pomników””.

 

 

 


Źródło: zyciestolicy.com.pl, niezalezna.pl, YouTube

#Żołnierze Wyklęci #Michał Nowicki #Wanda Nowicka

am
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo