Sypać, nie sypać, oto jest pytanie

  

Afera korupcyjna z udziałem Sławomira N., byłego prominentnego ministra w rządzie PO-PSL, może być czubkiem góry lodowej. Śledczy podejrzewają, że wartość zgromadzonego przez niego wątpliwego majątku to ok. 7 mln zł.

Z tego równowartość 4 mln zł, głównie w euro i dolarach, agenci CBA znaleźli w specjalnych skrytkach w dwu mieszkaniach wskazanych przez innego podejrzanego w aferze (oprócz byłego polityka jest ich jeszcze trzech), który poszedł na współpracę z organami ścigania. Cała historia zaczyna wyglądać jak wyjęta z serialu gangsterskiego, a to jeszcze nie koniec. Jeśli na współpracę pójdzie kolejny podejrzany (obecnie ma negocjować porozumienie w tym zakresie z prokuraturą), możemy się spodziewać wielu zwrotów akcji. Czy N. zdecyduje się sypnąć kolegów w zamian za złagodzenie kary?
 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts