Milion egzemplarzy, zadowoleni czytelnicy. "Express Wieczorny" wrócił w wielkim stylu!

Legendarny "Express Wieczorny" jest już w całym kraju, w planach jest rozdanie miliona egzemplarzy. Zaglądamy na Pomorze, gdzie kolportaż idzie pełną parą. - Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców. Niektórzy z nich doskonale pamiętali tytuł wznowionej po ponad dwudziestu latach gazety i cieszyli się, że wraca ona na rynek wydawniczy - relacjonuje nam Maciej Klamrowski z Klubu Gazety Polskiej w Wejherowie.

Zdjęcie ilustracyjne
niezalezna.pl

"Express Wieczorny” zniknął z rynku prasy 21 lat temu. Kilku zapaleńców ze starej redakcji wydawało tytuł w Sochaczewie i okolicach. Wydawca "Gazety Polskiej Codziennie" postanowił jednak odbudować markę charakterystyczną i bardzo ciepło wspominaną przez Warszawiaków. Ale tym razem "Ekspresiak" dotarł do całej Polski - rozpoczął się kolportaż miliona bezpłatnych egzemplarzy!

Na Pomorzu wciąż trwa kolportowanie "Expressu Wieczornego". Do pomocy ruszyły Kluby Gazety Polskiej.

- W czwartek przyjechał do Gdańska transport 160 000 "Ekspresu Wieczornego", skąd pomorskie Kluby Gazety Polskiej pobierają większe ilości do swoich miejscowości. Klub Gazety Polskiej Wejherowo już w piątek rozwiózł gazety do wyznaczonych punktów  na niektóre dzielnice Gdańska, Gdynię, Sopot, Rumię Redę i Wejherowo, łącznie 85 tysięcy sztuk. Do każdego punktu powołano koordynatorów, którzy kierują dystrybucją na poszczególne dzielnice miast i gmin. Wszystko odbywa się bardzo sprawnie

- relacjonuje nam Violetta Mackiewicz-Sasiak, przewodnicząca Klubu Gazety Polskiej w Wejherowie. 

O tym, że powrót "Expressu Wieczornego" spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem, przekonuje nas Maciej Klamrowski z wejherowskiego Klubu Gazety Polskiej.

- Dziś klubowicze wychodzili na ulice miast i wiosek, aby gazety dotarły do jak najszerszego grona czytelników. Od samego rana były roznoszone po Redzie, po południu zaś wręczane mieszkańcom Wejherowa, którzy spacerowali po deptaku oraz spędzali czas w parku miejskim. Akcja spotkała się z pozytywnym odbiorem mieszkańców. Niektórzy z nich doskonale pamiętali tytuł wznowionej po ponad dwudziestu latach gazety i cieszyli się, że wraca ona na rynek wydawniczy. W najbliższych dniach Express Wieczorny będzie kolportowany przez klubowiczów w innych miejscowościach i wioskach województwa pomorskiego

- zaznacza w rozmowie z Niezalezna.pl.


Co w numerze? Wszystko o tym, co koniecznie musimy wiedzieć o wyborach prezydenckich i o tym, jak żyje Warszawa pod rządami Rafała Trzaskowskiego. Powracają też najsłynniejsze rubryki - "Spacerkiem po Warszawie" i "Podsłuchane jednym uchem"!

KLIKNIJ TUTAJ, ABY POBRAĆ "EXPRESS WIECZORNY" W FORMACIE PDF.

 

Źródło: niezalezna.pl

#Express Wieczorny

mk
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo