Egzorcysta - ten film musisz zobaczyć

  

Wstrząsający dokument Dominika Tarczyńskiego pt. „Egzorcysta” będzie dołączony do „Gazety Polskiej” 25 lipca.

Gabriele Amorth to oficjalny egzorcysta papieski oraz przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W trakcie swojej wieloletniej posługi przeprowadził ok. 70 000 egzorcyzmów.

Już 25 lipca do „Gazety Polskiej” zostanie dołączony wstrząsający dokument, będący rejestracją spotkania Dominika Tarczyńskiego z o. Gabrielem Amorthem. Film ukazuje kulisy posługi egzorcystów i dotyka różnych aspektów ich działania podkreślając rolę egzorcyzmów w Kościele.

- Powiew szatana wdarł się do Kościoła. Dzisiaj bardzo częste są przypadki czarów, opętania, dręczenia diabelskiego dlatego, że ludzie już się nie modlą. (...) Są osoby, które wpadają w szał, nabierają ogromnej siły, dlatego potrzeba czterech, sześciu osób by je powstrzymać. Szatan nie ma ostatniego słowa. Ostatnie słowo ma Bóg – tłumaczy o. Gabriele Amorth.

W ponad godzinnej rozmowie, o. Amorth dzieli się swoim doświadczeniem ale także radami dla osób świeckich które chcą posługiwać modlitwą o uwolnienie oraz jako osoby asystujące egzorcystom. Do księży którzy czują się powołani do posługi egzorcysty kierowane są konkretne rady dotyczące tego jak zacząć swoją posługę aby uniknąć wielu błędów.

Film „Egzorcysta” już od 25 lipca z „Gazetą Polską”

Zobacz zwiastun:
http://vod.gazetapolska.pl/2022-egzorcysta-z-gazeta-polska-25-lipca-2012


Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze


Wczytuję komentarze...

Prezes NIK złożył rezygnację. Powodem - start w wyborach

Krzysztof Kwiatkowski / By Piotr Drabik from Poland - Krzysztof KwiatkowskiUploaded by Dudek1337, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=28176039

  

Prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski złożył dzisiaj rezygnację. W oświadczeniu zamieszczonym na stronie NIK Kwiatkowski napisał, że powodem jest jego decyzja o starcie w wyborach parlamentarnych. Zwrócił też uwagę, że jego 6-letnia kadencja dobiega końca.

Jak podkreślił w oświadczeniu Kwiatkowski, przez cały czas jego kadencji NIK była instytucją, która prezentowała bezstronne, apolityczne, "ale przede wszystkim rzetelne i wiarygodne raporty z kontroli, niezależnie od tego, kto w danym czasie tworzył rząd".

"Chcąc zachować wartość apolityczności tej instytucji, a po podjęciu przeze mnie decyzji o starcie w wyborach parlamentarnych, składam rezygnację z pełnionej funkcji"

- napisał Kwiatkowski. Jak dodał, rezygnację w poniedziałek wysłał do marszałka Sejmu wraz z informacją, że do czasu wyboru nowego prezesa, jego obowiązki będzie pełnił wyznaczony wiceprezes.

Kwiatkowski zapowiedział, że więcej szczegółów poda w środę w Łodzi.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl