Egzorcysta - ten film musisz zobaczyć

Wstrząsający dokument Dominika Tarczyńskiego pt. „Egzorcysta” będzie dołączony do „Gazety Polskiej” 25 lipca.

Wstrząsający dokument Dominika Tarczyńskiego pt. „Egzorcysta” będzie dołączony do „Gazety Polskiej” 25 lipca.

Gabriele Amorth to oficjalny egzorcysta papieski oraz przewodniczący Międzynarodowego Stowarzyszenia Egzorcystów. W trakcie swojej wieloletniej posługi przeprowadził ok. 70 000 egzorcyzmów.

Już 25 lipca do „Gazety Polskiej” zostanie dołączony wstrząsający dokument, będący rejestracją spotkania Dominika Tarczyńskiego z o. Gabrielem Amorthem. Film ukazuje kulisy posługi egzorcystów i dotyka różnych aspektów ich działania podkreślając rolę egzorcyzmów w Kościele.

- Powiew szatana wdarł się do Kościoła. Dzisiaj bardzo częste są przypadki czarów, opętania, dręczenia diabelskiego dlatego, że ludzie już się nie modlą. (...) Są osoby, które wpadają w szał, nabierają ogromnej siły, dlatego potrzeba czterech, sześciu osób by je powstrzymać. Szatan nie ma ostatniego słowa. Ostatnie słowo ma Bóg – tłumaczy o. Gabriele Amorth.

W ponad godzinnej rozmowie, o. Amorth dzieli się swoim doświadczeniem ale także radami dla osób świeckich które chcą posługiwać modlitwą o uwolnienie oraz jako osoby asystujące egzorcystom. Do księży którzy czują się powołani do posługi egzorcysty kierowane są konkretne rady dotyczące tego jak zacząć swoją posługę aby uniknąć wielu błędów.

Film „Egzorcysta” już od 25 lipca z „Gazetą Polską”

Zobacz zwiastun:
http://vod.gazetapolska.pl/2022-egzorcysta-z-gazeta-polska-25-lipca-2012


 

 Źródło:

Piotr Łuczuk
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo