Piosenka „Toss a Coin” z Wiedźmina stała się hitem! Wśród jej fanów Elon Musk

zdjęcie ilustracyjne, / youtube.com/printscreen

  

O piosence z serialu „Wiedźmin” wyprodukowanego przez Netflixa pisze dziennikarka CNN. Sandra Gonzalez twierdzi, że wśród fanów utworu jest amerykański miliarder Elon Musk.

Piosenka „Toss a Coin To Your Witcher” ma swoich fanów. I na szczęście dla wszystkich, teraz jest już dostępna w sieci

– informuje dziennikarka.

Elon Musk należy najwyraźniej do fanów piosenki. Informował o tym kilkakrotnie w ostatnim czasie portal Business Insider. 

Elon Reeve Musk to amerykański przedsiębiorca i filantrop, założyciel lub współzałożyciel przedsiębiorstw: PayPal, SpaceX, Tesla, Neuralink i Boring Company. Obecnie jest dyrektorem generalnym i technicznym w SpaceX, dyrektorem generalnym i głównym architektem w Tesla Inc. Według stanu na październik 2018 roku jego majątek ocenia się na 22,8 mld USD. 

Prawie miesiąc po premierze serialu serwis w końcu odpowiedział na wezwania i apele widzów o udostępnienie utworu w transmisji strumieniowej. Ogłoszono także, że pełna ścieżka dźwiękowa serialu zostanie wydana 24 stycznia.

„Oryginalna ścieżka dźwiękowa Wiedźmina w końcu wychodzi! Mam nadzieję, że spodoba ci się słuchanie jej tak bardzo, jak nam się podobało!”

- napisała kompozytorka Sonya Belousova na Instagramie.

Piosenka „Toss a Coin” ma już prawie 8 milionów wyświetleń na YouTube. 

„Wiedźmin” oparty jest na serii książek Andrzeja Sapkowskiego, które zostały także zaadaptowane do popularnych gier wideo. Jak zaznacza dziennikarka CNN recenzje serialu były po jego emisji w najlepszym razie mieszane. Netflix jednak ma nakręcić drugi sezon, o czym zapewniano jeszcze przed debiutem serialu.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: CNN, niezalezna.pl,


Wczytuję komentarze...

Powtórny pogrzeb Marka Papały. Szczątki generała przeniesiono na Powązki Wojskowe

zdjęcie ilustracyjne / Arcaion CC0

  

Dziś odbył się powtórny pogrzeb gen. Marka Papały - poinformował były premier Leszek Miller. Szczątki generała zostały przeniesione z cmentarza w Pruchniku (Podkarpackie) na warszawskie Powązki Wojskowe. W uroczystościach wzięła udział delegacja Komendy Głównej Policji.

Gen. Papała został zastrzelony 25 czerwca 1998 r. przed blokiem w Warszawie, gdzie mieszkał. Istnieje kilka wersji dotyczących tego, kto dopuścił się tego czynu. Wielowątkowe śledztwo przedłużano wiele razy. Przesłuchano w nim kilkuset świadków, niektórych wielokrotnie.

Papała spoczął na cmentarzu komunalnym w Pruchniku (Podkarpackie), skąd pochodził. W piątek jego szczątki zostały przeniesione na Cmentarz Powązkowski w Warszawie, o czym poinformował b. premier Leszek Miller.

„Dziś odbył się powtórny pogrzeb Gen. Marka Papały. Żona i córka Generała w asyście delegacji Komendy Głównej Policji oraz licznej grupy przyjaciół i współpracowników przeniosły jego prochy na wojskowe Powązki. Pamiętamy!”

 - napisał na Twitterze polityk. Jak ustaliła Polska Agencja Prasowa, w uroczystości brała udział kompania honorowa KGP oraz delegacja na czele z komendantem głównym policji gen. insp. Jarosławem Szymczykiem.

W 2009 r. Prokuratura Apelacyjna w Warszawie skierowała do sądu akt oskarżenia przeciwko Andrzejowi Z., „Słowikowi”, i Ryszardowi Boguckiemu, zarzucając im m.in. nakłanianie do zabójstwa Papały. W 2013 r. Sąd Okręgowy uniewinnił ich od zarzutów, krytycznie ocenił wiele działań organów ścigania w sprawie, a dowody uznał za „kruche”. - Sąd nie wie, dlaczego zabito gen. Marka Papałę - przyznał sędzia. Wyrok ten jest prawomocny. Prokuratura nie apelowała.

W 2014 r., z braku dowodów, łódzka prokuratura umorzyła wątek śledztwa ws. rzekomego zlecenia zabójstwa generała przez polonijnego biznesmena Edwarda Mazura.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts