Jaki wygrał z „Wyborczą”! Gazeta ma 3 dni na sprostowanie. Chodzi o Rejestr Pedofilów

Patryk Jaki / Marcin Pegaz/Gazeta Polska

  

W poniedziałek Sąd Okręgowy w Warszawie nakazał "Gazecie Wyborczej" w ciągu trzech dni sprostować kłamstwo o tym, jakoby Rejestr Pedofilów miał "ukrywać księży". "Cała ta akcja, wymierzona we mnie przy okazji wyborów samorządowych w Warszawie, była od początku absurdalna" - powiedział portalowi Niezależna.pl europoseł Prawa i Sprawiedliwości, Patryk Jaki.

"Wygraliśmy z Wyborczą. SO w Warszawie nakazał Czerskiej w ciągu 3 dni sprostować nieprawdziwe informacje o tym, że w #rejestrpedofilow ukrywaliśmy księży. Taka sama sprawa toczy się przeciwko TVN. Przypominam, że podczas kampanii samorządowej w Warszawie za Wyborczą ruszyła cała akcja, że Jaki stworzył taki Rejestr Pedofilów, żeby ukrywać przestępców" - napisał na twitterze Patryk Jaki. 

 

Sprawa ciągnęła się przez rok, ale dopiero teraz zapadł pierwszy proces, w sprawie Patryka Jakiego przeciwko "Gazecie Wyborczej". Jak powiedział w rozmowie z portalem niezalezna.pl europoseł Jaki, niedługo powinniśmy spodziewać się wyroku także wobec stacji TVN.

Dobrze, że wreszcie jest wyrok, cieszymy się z tego. Niestety jesteśmy przekonani, że duża część społeczeństwa dalej jest niedoinformowana i dalej myśli, że ukrywamy księży w rejestrze pedofilów, a jest dokładnie odwrotnie. Dziwne, że atakują nas i mnie media związane z Platformą Obywatelską, gdy przecież to my walczyliśmy, aby taki rejestr powstał. Opozycja była temu przeciwna

- powiedział nam Patryk Jaki.

Cała ta akcja, wymierzona została we mnie, przy okazji wyborów samorządowych w Warszawie i była od początku absurdalna.

- dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...


Już ponad 900 tys. przypadków koronawirusa na świecie. „Ułamek faktycznej liczby zakażeń”

/ pixabay.com

  

- Na świecie jest już ponad 900 tysięcy przypadków zakażenia nowym koronawirusem, w tym 200 tysięcy w USA, a liczba zgonów przekroczyła 45 tysięcy - poinformowała francuska agencja AFP, powołując się na oficjalne źródła. Zdaniem agencji liczba zdiagnozowanych przypadków odzwierciedla jedynie ułamek faktycznej liczby zakażeń. 

Co najmniej 905 589 przypadków infekcji wykryto w 187 krajach. Zmarło 45 719 osób.

Obecnie pandemia najszybciej postępuje w Stanach Zjednoczonych, gdzie do tej pory potwierdzono 203 608 przypadków zakażenia koronawirusem i 4 476 zgonów.

[polecam:https://niezalezna.pl/320347-we-wloszech-w-ciagu-doby-zmarlo-727-osob-spadek-przyjec-na-intensywna-terapie]

Od początku kryzysu we Włoszech zakażeniu koronawirusem uległo 110 574 osób, zmarło - 13 155, w Hiszpanii potwierdzono 102 136 przypadków infekcji - zmarło tam 9 053 osób. W Chinach potwierdzono oficjalnie 81 554 zakażenia i 3 312 zgonów.

[polecam:https://niezalezna.pl/320361-wladze-chin-ukrywaly-prawde-o-epidemii-niepokojacy-tajny-raport-wywiadu-usa]

Według AFP liczba zdiagnozowanych przypadków odzwierciedla jedynie ułamek faktycznej liczby zakażeń. 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts