Wiedzieliście, że dojenie krów to... molestowanie? To nie żarty, oni naprawdę tak twierdzą!

/ arnolgs

  

Do sieci trafił artykuł opublikowany przez pracownika działu badań amerykańskiego koledżu SUNY Brockport, w którym autor udowadnia, że krowy są nie tylko molestowane ale i... gwałcone! - Krowy muszą mierzyć się z gwałtem, napaścią seksualną, bezsensownym leczeniem hormonalnym oraz traumą emocjonalną związaną z ciążą - czytamy. - Ktoś bezczelnie obdziera mnie ze wspomnień mówiąc że brałam udział w zbiorowym molestowaniu! I to wszystko w czasach gdy uczy się dzieci w szkole masturbować i "poznawać własne cialo" - piszą internauci.

Autor artykułu udowadnia, że krowy molestuje każdy, kto je doi, a gwałci każdy, który wstrzykuje nasienie byka do szyjki macicy.

Tzw. inseminacja (sztuczne unasiennianie) jest powszechnie stosowaną metodą rozrodu m.in. u bydła, owiec, koni, kóz czy świń i przez ostatnie lata przyczyniła się do znacznego zwiększenia populacji zwierząt gospodarskich oraz zakresu hodowli.

Dla nowojorskiego koledżu SUNY Brockport ta metoda jest zwykłym wykorzystywaniem seksualnym bezbronnego zwierzęcia!

To jeszcze nie wszystko. Zdaniem autora artykułu bowiem, krowy są też molestowane. W jaki sposób? Chodzi o dojenie, podczas którego dotyka się ich wymion i gruczołów mlecznych. I to niezależnie, czy doi się ręcznie, czy za pomocą dojarki - krowy sobie tego nie życzą!

Krowy muszą mierzyć się z gwałtem, napaścią seksualną, bezsensownym leczeniem hormonalnym oraz traumą emocjonalną związaną z ciążą. Krowy mleczne są siłą zapładniane poprzez inseminację, aby wytwarzały mleko przeznaczone do spożycia przez ludzi. Nie oznacza to wcale, że samce krów (byki) nie podlegają podobnemu bólowi i udręce. Walczą, umierają i wołają o pomoc tak samo, jak krowy mleczne. Są potrzebne nam tylko do jednego

- czytamy w artykule pt. Dissenting Voices („Głos sprzeciwu”) opublikowanym na łamach amerykańskiego czasopisma naukowego.

Sprawę postanowili skomentować internauci:

Pamiętam jak się siedziało na snopku słomy i czekało na #kubekmleka, które robiło białe wąsiki. Pamiętam jak trzymałam ściereczkę przy odcedzaniu i zbierałam piankę oblizujac paluchy, a potem do dna wypijalam cieplutkie jeszcze mleczko mmm... a dzisiaj ktoś bezczelnie obdziera mnie z tych wspomnień mówiąc że brałam udział w zbiorowym molestowaniu⁉ i to wszystko w czasach gdy uczy się dzieci w szkole masturbować i "poznawać własne cialo" 

Trzeba zacząć od tego że nikt nie pyta krowy o jej świadomość płciową i to jest straszne ! Bo taka krowa na przykład może bardziej czuć się bykiem... Przychodzi taki farmer i nie zważając na jej prawa każe jej być krową.... Inseminuje ją, każe rodzić cielaki i dawać mleko. Przecież to straszne ! Na szczęście wracając do domu możemy pocieszyć się tym że w ludzkim świecie wszystko w porządku a wkrótce seks z dziewięcioletnim dzieckiem będzie elementem normalności.

Tak to jest jak zboczeńców i dewiantów uznaje się za normalnych i zaczyna słuchać bzdur jakie wymyślają.

Niewątpliwie żyjemy w "ciekawych" czasach. Postęp cywilizacyjny niestety ma swoją cenę. Przykro patrzeć na to co się obecnie dzieje ale strach pomyśleć w jakich czasach będą żyć nasze dzieci czy wnuki...

Niewydojona krowa to ciężki stan zapalny i cierpienie zwierzęcia

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, jestpozytywnie.pl,swiatrolnika.info


Wczytuję komentarze...

Na stronie Nancy Pelosi relacja z wizyty w Auschwitz i... ani słowa, że wśród ofiar byli Polacy!

Nany Pelosi w czasie wizyty w Polsce / flickr.com/photos/sejmrp

  

Przewodnicząca Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych Nancy Pelosi przyjechała we wtorek do Polski. Nancy Pelosi odwiedziła obóz Auschwitz I oraz Auschwitz II-Birkenau, gdzie Niemcy na masową skalę mordowali Żydów. Na jej oficjalnej stronie internetowej pojawiła się nawet relacja z wizyty w naszym kraju, jednak nie ma tam ani słowa o tym, że wśród ofiar byli Polacy.

Amerykańska polityk przyjechała do Polski w drodze do Jerozolimy na Światowe Forum Holokaustu. W Polsce odwiedziła były niemiecki obozu Auschwitz, gdzie oddała hołd ofiarom i złożyła wieniec przed Ścianą Straceń. Towarzyszyli jej marszałkowie Sejmu Elżbieta Witek i Senatu Tomasz Grodzki, którzy także złożyli kwiaty w tym miejscu.

Na stronie Nancy Pelosi znajduje się relacja z wizyty w Muzeum Auschwitz. Jednak wśród wymienionych w tekście ofiar niemieckiego obozu koncentracyjnego ani słowem nie wspomniano o Polakach. Zwrócił na to uwagę dziennikarz „Gazety Polskiej” Wojciech Mucha.
 

„Nasza delegacja była głęboko poruszona wizytą w Auschwitz-Birkenau. Przybyliśmy, aby upamiętnić 75 lat od jego wyzwolenia i potwierdzić nasze zobowiązanie do zapewnienia, że horrory Holokaustu nigdy się nie powtórzą. Ogromne zło popełniane wobec Żydów, Romów, osób LGBTQ, osób niepełnosprawnych i innych [...].”
- czytamy w relacji na stronie Pelosi.

Dziennikarz publicznie zwrócił uwagę Przewodniczącej Izby Reprezentantów Stanów Zjednoczonych i wystosował oficjalne pytanie w tej sprawie.

Chcę zapytać @SpeakerPelosi: Dlaczego na waszej stronie nie ma słowa o tym, że ofiarami Auschwitz byli także Polacy? Polacy byli drugą najliczniejszą grupą ofiar.
- napisał na Twitterze.
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts