Zabić Kościół

  

Krytyka Kościoła katolickiego przybiera na sile, a „uzdrawiać” go chcą ci, którzy są w największej kontrze do nauczania tegoż Kościoła. Po niezwykle potrzebnej i ważnej homilii abp. Marka Jędraszewskiego, wygłoszonej 1 sierpnia w związku z rocznicą wybuchu Powstania Warszawskiego, „uzdrowiciele” Kościoła rozpętali totalną awanturę.

A wszystko dlatego, że krakowski metropolita powiedział prawdę o nowej, tęczowej zarazie. Bo istotnie neomarksistowska ideologia wdziera się przemocą do naszego życia i najwyższy czas, by o tym głośno mówić: o tym, że tęczowa flaga zastąpiła czerwoną gwiazdę. Zdecydowana mniejszość chce narzucić społeczeństwu nienormalność, a na przeszkodzie stoi właśnie Kościół katolicki. Najbardziej obrzydliwe jest to, że media sprzyjające totalnej opozycji pomijają fakty dotyczące napaści na osoby duchowne i obiekty sakralne. Nie piszą o „mowie nienawiści i jej skutkach” – nie został przecież zaatakowany uczestnik parady równości, ale ktoś, kto kieruje się nauczaniem Kościoła. Jednak wystarczy przeczytać Pismo Święte, by zrozumieć, skąd taki poziom agresji lewackich środowisk w stosunku do Kościoła i do środowisk konserwatywnych.


 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję komentarze...

  

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl | Gazeta Polska Podcasts