Drag Queen „niewłaściwie” dotykała dzieci. Biblioteka szybko usunęła zdjęcia

Saint John's Library w Portland gościła Drag Queen, która miała dzieciom czytać bajki. Niestety okazało się, że spotkanie to przyjęło formę znacznie gorszą niż początkowo zakładano. Afera wybuchła po tym, gdy zdjęcia ze spotkania umieszczono w internecie. Ukazywały one dzieci leżące na Drag Queen czyli mężczyźnie przebranego za kobietę.

www.churchmilitant.com

Wydarzenie miało miejsce w październiku 2018 roku. Po tym „incydencie” i skandalu, który wybuchł po ukazaniu się zdjęć, biblioteka usunęła je z internetu. Fotografie ukazywały mężczyznę nazywającego siebie „Carla Rossi” rozłożonego na podłodze biblioteki, z dziećmi leżącymi na nim albo pomiędzy jego sztucznymi piersiami. Na początku pracownicy biblioteki bronili zdjęć jako nieszkodliwych.

Fotografie te wywołały falę oburzenia, szczególnie wśród rodziców. Jedna z osób: Kaeley Triller Harms napisała na Facebooku:

„Nie pozwoliłbym moim dzieciom czołgać się po przypadkowych nieznajomych bez względu na to, jak dziwnie są ubrani”.

I dalej:

„Nawet jako opiekun obozowy 15 lat temu, byliśmy instruowani, aby nie brać dzieci na barana i nie pozwalać im siadać na naszych kolanach.”

Według portalu LifeSiteNews Biblioteki Hrabstwa Multnomah, którego członkiem jest St. John's Library, mają długą historię prowadzenia tego rodzaju niepokojących działań. Na imprezach w bibliotece pojawiał się nie tylko „Carla Rossi”, ale także „Siostry Wiecznego Odpustu”, grupa mężczyzn przebranych za zakonnice „w celu kpienia z Kościoła katolickiego”.

Zdaniem Jeremy'ego Graybilla, dyrektora ds. marketingu Biblioteki instytucja ta „nieustannie dokonuje przeglądu istniejących polityk, aby upewnić się, że są w stanie zapewnić bezpieczne, przyjazne i sprzyjające integracji środowisko dla wszystkich".

Graybill dodał także, że biblioteka będzie brać pod uwagę zdanie członków społeczności. „Zastanowimy się nad wyrażonymi opiniami i obawami, aby upewnić się, że Biblioteka Okręgu Multnomah zachowuje niezmiennie wysokie standardy.”

Samouczki do makijażu, zdjęcia dzieci leżących na dorosłych mężczyznach, którzy noszą seksowne kostiumy dla kobiet, i zachęcanie do relatywizacji płciowej jednoznacznie demaskują kłamstwo, że godzina czytania bajek przez Drag Queen nie jest o seksualności ani seksualizowaniu dzieci. Na najmłodszych oddziałuje się błyskotliwością i bajkowym ubraniem, by stworzyć wrażenie, że seksualność jest zwykłą zabawą. Tymczasem dzieci są przygotowywane by w przyszłości stać się przedmiotami seksualnymi.

 

Źródło: niezalezna.pl, churchmilitant.com

#drag queen #dzieci #dotyk

Jacek Szpakowski
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo