Jak nie idzie, to po całości! Komornik dorwał „Kaza”... na zawodach

Kazimierz Marcinkiewicz / Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

  

Bycie alimenciarzem wydaje się nie być dla Kazimierza Marcinkiewicza powodem do wstydu. Wręcz przeciwnie! Na Instagramie pochwalił się, że tuż przed zawodami Ironman komornik... próbował odebrać mu rower. „Na szczęście” pojazd nie należał do byłego premiera.

Każdy normalny mężczyzna, który tonie w długach alimentacyjnych zapewne zapadłby się ze wstydu pod ziemię. Ale nie on! Były premier Kazimierz Marcinkiewicz po bardzo medialnym (niestety) rozstaniu ze swoją byłą żoną, jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Szczególnie mocno lubi chwalić się swoimi sportowymi osiągnięciami.

Mało brakowało, a tym razem nie byłoby czym się pochwalić. Jak wyjawił słynny "Kaz" na Instagramie, tuż przed zawodami Ironman, w których Marcinkiewicz brał udział... dorwał go komornik. Urzędnik chciał zabrać byłemu premierowi rower. Nie doszło do tego tylko dlatego, że pojazd nie był jego własnością.

„Moja stalkerka zażądała od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem”

- napisał Marcinkiewicz na Instagramie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ironman 5150 w Warszawie, to genialne zawody. Świetna organizacja i cudowni wolontariusze, zawsze gotowi do pomocy. Zupa na Zegrzu, piękna trasa rowerowa do Warszawy i w Warszawie, No i kapitalne bieganie wzdłuż Wisły. Kibiców mało, ale taka jest Warszawa, trzeb lat żeby coś się zakorzeniło. Zostałem finiszerem choć nie poprawiłem wyników zeszłorocznych. Pierwszy raz pływałem open water bez pianki. Może zjada mnie stres. Moja stalkerka zażądała od komornika by zabrał mi rower w czasie zawodów. Ciśnienie 200 choć startuje na nie swoim rowerze i w telefonie mam tego dowód. Komornik mnie zostawił. Zawody ukończyłem. Z jeszcze większym zaangażowaniem wracam do treningów. Oj ile uśmiechniętych ludzi dziś spotkałem 😁

Post udostępniony przez Kazimierz Marcinkiewicz (@marcinkiewiczkazimierz)

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: instagram.com, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zatrzymano mężczyznę, który zbiegł z komisariatu

Zdjęcie ilustracyjne / policja.pl

  

Policjanci zatrzymali mężczyznę, który w piątek zbiegł z Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście po tym, jak został zatrzymany za jazdę pod wpływem alkoholu - poinformowała w poniedziałek Komenda Miejska Policji w Szczecinie.

"W dniu 18 listopada br. w godzinach porannych na terenie Szczecina, w wyniku pracy szczecińskich policjantów zatrzymany został mężczyzna, który w miniony piątek 15.11.2019 r. oddalił się z komisariatu podczas wykonywanych z nim czynności służbowych"

- poinformował w poniedziałek zespół prasowy Komendy Miejskiej Policji w Szczecinie. W komunikacie podkreślono, że "ze względu na wykonywane w tej sprawie postępowanie i jego dobro" policja nie udziela szczegółowych informacji.

Mężczyzna, zatrzymany w czwartek za jazdę pod wpływem alkoholu, miał być w piątek przesłuchiwany przez policjantów Komisariatu Policji Szczecin-Śródmieście, ale z niego zbiegł.

W piątek przez kilka godzin po ucieczce mężczyzny, na drogach, głównie tych prowadzących do i ze Szczecina, policjanci rozstawili posterunki kontrolno-blokadowe. Informując o jego ucieczce policja uspokajała, że nie jest to groźny przestępca.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl