24-latka zwróciła na siebie uwagę, kiedy pojawiła się na bankiecie i przysłuchiwała wystąpieniu prezydenta Andrzeja Dudy.

Donald Trump zorganizował go na cześć polskiej delegacji. Andrzej Duda pojawił się na nim w towarzystwie nie tylko małżonki Agaty Kornhauser-Dudy, ale także córki. 

A ta nie tylko zachwyciła swoim wyglądem, ale pojawiły się nawet opinie, że podczas bankietu przyćmiła stylizacją Melanię Trump, która uchodzi za ikonę stylu.

Małżonka Donalda Trumpa zaprezentowała się w doskonale skrojonym garniturze w kolorze pudrowego różu.

Kinga Duda, 24-letnia obecnie córka Prezydent RP, jest rodowitą krakowianką. Urodziła się rok po ślubie Andrzeja Dudy z Agatą Kornhauser-Dudą. Skończyła jedno z najlepszych liceów w Krakowie, I Liceum Ogólnokształcącego im. B. Nowodworskiego, a następnie rozpoczęła studia na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego.

W 2017 roku znalazła się w czwórce studentów wyróżnionych za najlepsze wyniki w nauce. 14 maja 2019 roku obroniła pracę magisterką. Prywatnie spotyka się z Bartłomiejem Staszakiem, synem dyrektorki jednego z krakowskich szpitali. Na początku roku pojawiły się plotki o zaręczynach pary, zostały jednak szybko zdementowane.