Co łączy wieprzowinę, muzułmanów i klimat? Środa już całkiem odleciała! WIDEO

Magdalena Środa / Fotomag/Gazeta Polska

  

Nie byłaby sobą, gdyby czegoś takiego nie wymyśliła. Magdalena Środa już wie, jak można poprawić klimat w Polsce. Jaką rolę mogą w tym procesie odegrać muzułmanie i... wieprzowina? Nie uwierzycie!

Magdalena Środa podczas debaty na Uniwersytecie Warszawskim przeszła samą siebie, a jej wypowiedź zapewne przejdzie do historii.

Gdy wraz z Marcinem Matczakiem dyskutowała m.in. na temat kryzysu związanego z masową imigracją do Europy, stwierdziła:

Gdybym miała do wyboru mieszkanie w muzułmańskiej Brukseli, którą doskonale znam i w kraju radykalnie autorytarnym, w którym wszyscy są homogeniczni i jednolitych poglądów, to oczywiście, że wolałabym to pierwsze

– powiedziała.

Zwróciła też szczególną uwagę na inny problem:

Oprócz alkoholu muzułmanie nie jedzą wieprzowiny, co by z całą pewnością ograniczyło hodowle, a ograniczenie hodowli by poprawiło klimat w Polsce, więc to mogłoby być też pozytywne

- stwierdziła.

Tę odkrywczą myśl ochoczo komentują internauci:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Punkt widzenia zależy od... Korwin-Mikke przerywa milczenie: „Ja nie spałem!”

Janusz Korwin-Mikke / Fotomag/Gazeta Polska

  

Pierwsze godziny IX kadencji Sejmu RP. W sieci pojawia się zdjęcie opublikowane przez Dariusza Jońskiego. Na nim Janusz Korwin-Mikke w dość nie typowej pozycji. „W Parlamencie Europejskim też spał” – piszą internauci. Poseł Konfederacji odpowiada: „Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami” – przekonuje Korwin-Mikke w rozmowie z „Super Expressem”.

We wtorek odbyło się inauguracyjne posiedzenie Sejmu IX kadencji. Posłowie po wysłuchaniu orędzia prezydenta Andrzeja Dudy złożyli ślubowanie.

Dariusz Joński opublikował zdjęcie Janusza Korwin-Mikkego.

"Zasłuchany Janusz Korwin-Mikke podczas wystąpienia Roberta Winnickiego z Konfederacji"

– pisze Joński.

Korwin-Mikke swoje zachowanie tłumaczył w rozmowie z "SE"

"Ja nie spałem! Ja myślałem! Zawsze lepiej mi się słuchało z zamkniętymi oczami" – mówi. – Wrzeszczałem na sali chyba z pięć razy jak przemawiał premier Morawiecki, cały czas brałem żywy udział – tłumaczy Korwin-Mikke.

Pojawiły się też drwiny z posła Konfederacji.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, se.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl