Szczurek to przeciwnik obecnej władzy, znany z barykad KOD i organizacji, które z komitetu pączkowały. Nosił plakietkę z przekreślonym logo partii rządzącej oraz odnoszący się do tego ugrupowania emblemat z wulgarnym tekstem zapisanym po rosyjsku - zaczynający się od słowa „Jeb...ć”. 

Stawał przed sądem jako obwiniony za zakłócanie legalnych manifestacji, w tym miesięcznicy smoleńskich. Był też obwiniony przez policję za blokadę Sejmu w lipcu ubiegłego roku. Mimo tego podczas wyborów samorządowych powierzono mu kierowanie komisją wyborczą w Warszawie.

Ludzie HGW, podstawione auto, KOD. Prowokacja przeciw Patrykowi Jakiemu zdemaskowana!


Ludzie HGW, podstawione auto, KOD. Prowokacja przeciw Patrykowi Jakiemu zdemaskowana!

KOD-owski zadymiarz regularnie uczestniczy we wszystkich antyrządowych demonstracjach, a politycy totalnej opozycji nie unikają z nim kontaktu. Wręcz przeciwnie - chętnie robią sobie z nim zdjęcia.

Dziś - w miesięcznicę katastrofy smoleńskiej - w sieci pojawiło się zdjęcie mężczyzny stojącego na Pomniku Tragedii Smoleńskiej. Według użytkowników Twittera to właśnie Arkadiusz Szczurek trzymający baner: "Ein Volk, ein Reich, ein Kaczyński - nie!".

Czekamy na reakcję polityków Koalicji Europejskiej na skandaliczne zachowanie ich kodziarskiego sojusznika. W katastrofie smoleńskiej zginęli przedstawiciele wielu formacji politycznych, w tym także Platformy Obywatelskiej i SLD. Czy barbarzyński "spektakl" można usprawiedliwić anty-pisowską retoryką? Czas pokaże...