Mówił o „stosunku w biegu” i „opuszczonych portkach”, będzie... wiceprezydentem! NAGRANIE

/ photochur

  

Zmiany na stanowisku wiceprezydenta Tarnowa wywołały niemały skandal. Oto bowiem urzędującą do niedawna Jadwigę Stankiewicz ma zastąpić Tadeusz Kwiatkowski. Ten, który podczas narady w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej w 2009 roku mówił do pracownic: "Jeszcze worek (z herbatą) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki)", czy "... kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami".

Roman Ciepiela odwołał wiceprezydent Tarnowa Jadwigę Stankiewicz ze stanowiska w związku z osiągnięciem przez nią wieku emerytalnego. Urząd zastępcy prezydenta ds. infrastruktury miejskiej objęła w 2014 roku.

W jej miejsce prezydent Ciepiela zapowiedział powołanie 59-letniego Tadeusza Kwiatkowskiego, który od 1982 roku był związany z różnymi firmami zajmującymi się szeroko pojętą gospodarką komunalną w Dąbrowie Tarnowskiej i powiecie. Dwukrotnie pełnił urząd wicestarosty dąbrowskiego, w dwóch kadencjach (2010-2018) był starostą dąbrowskim.

Kwiatkowski związany jest z Polskim Stronnictwem Ludowym, zaś w ostatnich wyborach startował z list Koalicji Obywatelskiej. Co jednak w tym przypadku najistotniejsze, to właśnie on jest bohaterem nagrań z narady w Starostwie Powiatowym w Dąbrowie Tarnowskiej z 5 czerwca 2009 roku.

Fragmenty, jakie zamieszczamy poniżej, zostały zarejestrowane w czasie służbowej narady w Starostwie i słyszymy na nich ówczesnego wicestarostę dąbrowskiego Tadeusza Kwiatkowskiego (PSL), ówczesnego dyrektora jednej z instytucji powiatowych i ówczesną zastępcę naczelnika jednego z wydziałów w starostwie dąbrowskim. Obecna jest przez chwilę przy rozmowie sekretarka, wnosząca herbatę.

Możemy na nich usłyszeć m.in.:

Aśka, kur.. jego mać… No to musicie się spotkać z dyrektorem (obecnym w czasie narady, przyp.)… Dyrektor jest na urlopie, musisz się spotkać… Jeszcze jedno pytanie Aśka, czy między kobietą a mężczyzną może dojść do stosunku w biegu… Asiu, czy między kobietą, a mężczyzną może dojść w biegu do stosunku….

Kwiatkowski mówił wówczas do sekretarki oraz innej urzędniczki:

Jeszcze worek (z herbatą) przynieś, bo chyba sobie swój włożę (do szklanki)... kobieta z podniesioną spódnicą szybciej ucieka niż chłop z opuszczonymi portkami...

Posłuchajcie sami [UWAGA, MATERIAŁ ZAWIERA WULGARYZMY]:

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Trump odpowiada na na zarzuty. Opublikuje stenogram rozmowy z Zełenskim

Zdjęcie ilustracyjne / By The White House - https://www.whitehouse.gov/blog/2017/04/26/behind-scenes-president-trump-calls-space, Domena publiczna, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=58380351

  

Prezydent USA Donald Trump poinformował dzisiaj na Twitterze, że w tym tygodniu opublikuje stenogram swojej pierwszej telefonicznej rozmowy, przeprowadzonej w kwietniu br., z prezydentem Ukrainy Wołodymyrem Zełenskim. Nie jest to jednak rozmowa, która stała się powodem procedury impeachmentu.

"Aby pozostać najbardziej transparentnym prezydentem w historii, w tym tygodniu ujawnię stenogram pierwszej, a to znaczy najważniejszej, rozmowy telefonicznej z prezydentem Ukrainy" - napisał Trump. "Jestem pewien, że okaże się ona bulwersująca”

– dodał.

Chodzi o rozmowę z kwietnia br. podczas, której Trump pogratulował Zełenskiemu zwycięstwa w wyborach prezydenckich. W ub. sobotę Trump sugerował, że treść rozmowy może być opublikowana we wtorek.

Skandal polityczny, który stał się powodem wszczęcia procedury impeachmentu (postawienia w stan oskarżenia) obecnego prezydenta, dotyczy jednak innej rozmowy Trumpa z Zełenskim.

Została ona przeprowadzona w lipcu br. Trump miał wówczas naciskać na Zełenskiego aby władze ukraińskie zbadały działalność na Ukrainie Huntera Bidena, syna byłego wiceprezydenta USA Joe Bidena. Zasiadał on we władzach jednej z ukraińskich firm energetycznych.

Od przeprowadzenia takiego dochodzenia, pod kątem znalezienia "haków" na Huntera Bidena, a pośrednio na jego ojca, Trump miał uzależniać wznowienie amerykańskiej pomocy wojskowej dla Ukrainy. Joe Biden jest obecnie najpoważniejszym wśród Demokratów, potencjalnym rywalem Trumpa w przyszłorocznych wyborach prezydenckich.

Trump odrzuca te oskarżenia określając toczące się, w zdominowanej przez Demokratów Izbie Reprezentantów, postępowanie w sprawie impeachmentu jako "polowanie na czarownice".

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, pap

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl