Nie jesteśmy sami we wszechświecie! Wałęsa mówi o inwazji kosmitów! To nie żart. On tak serio!

Lech Wałęsa / fot. Krzysztof Góralski/ Dziennik Dolnośląski; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

  

Choć brzmi to bez wątpienia jak kiepski żart, niestety nim nie jest. Były prezydent Lech Wałęsa w trakcie spotkania Klubu Obywatelskiego przekonywał zebranych i wszystkich tych, którzy za pośrednictwem transmisji w mediach społecznościowych chcieliby go słuchać, że... nie jesteśmy sami we wszechświecie.

W trakcie spotkania Wałęsa zrobił wykład na temat pozagalaktycznych poziomów rozwoju intelektualnego i inwazji, jak to określił „wyższej cywilizacji”, która – jeśli wierzyć w zapewnienia byłego prezydenta - „wszystkich nas zgniecie”.

Na innych galaktykach są 3 poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, oni nam przeszkodzą,przetną na pół,ziemia się zwinie,wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat.
- mówił ze znawstwem Wałęsa w trakcie spotkania Klubu Obywatelskiego.
 
Po chwili dodał jeszcze, że Ziemię czeka nowy początek:

Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować.
- tłumaczył zebranym na spotkaniu Wałęsa.

Tak... Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak to wszystko brzmi, jednak zapewniamy, że Lech Wałęsa mówił to całkiem na serio.

Nie wierzycie? Poniżej zamieszczamy nagranie z wypowiedzią, która odbije się szerokim echem zapewne nie tylko na Ziemi...

UWAGA – tego się nie „odzobaczy”:
 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zła restauracja nie otrzyma odszkodowania

zdjęcie ilustracyjne / suetot CC0

  

Amerykański portal turystyczny TripAdvisor wygrał dziś proces wytoczony mu w Barcelonie przez hiszpańskiego właściciela dwóch restauracji. Przedsiębiorca twierdził, że na portalu było zbyt dużo negatywnych opinii klientów o jego placówkach.

Sąd w Barcelonie orzekł, iż właściciel restauracji Marina Beach Club oraz Panorama w Walencji nie miał prawa żądać odszkodowania od władz portalu TripAdvisor, gdyż nie doszło do ingerencji administratorów w opinie zamieszczane na jego stronie o obu lokalach.

Sędzia zaznaczył, że nie doszło do złamania prawa, ponieważ „wszystkie filtry portalu działały poprawnie”. Oczyścił też amerykański portal z zarzutu o działanie w „złej wierze”.

W orzeczeniu sędzia wskazał, że restaurator miał możliwość zgłaszania poprawek dotyczących informacji o swoich placówkach. Wskazał, iż wycofanie opinii na ich temat byłoby działaniem na niekorzyść klientów.

Właściciel obu restauracji domagał się od portalu „odszkodowania za straty moralne” w wys. 660 tys. euro. Przedsiębiorca twierdził, że opinie internautów pojawiające się na portalu osłabiły wizerunek jego lokali.

W pozwie restaurator z Walencji oskarżył władze portalu o brak kontrolowania negatywnych komentarzy na temat swoich placówek gastronomicznych, a także o uniemożliwienie mu usunięcia swoich restauracji z grona lokali ocenianych przez użytkowników strony TripAdvisor.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl