Nie jesteśmy sami we wszechświecie! Wałęsa mówi o inwazji kosmitów! To nie żart. On tak serio!

Choć brzmi to bez wątpienia jak kiepski żart, niestety nim nie jest. Były prezydent Lech Wałęsa w trakcie spotkania Klubu Obywatelskiego przekonywał zebranych i wszystkich tych, którzy za pośrednictwem transmisji w mediach społecznościowych chcieliby go słuchać, że... nie jesteśmy sami we wszechświecie.

Lech Wałęsa
fot. Krzysztof Góralski/ Dziennik Dolnośląski; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

W trakcie spotkania Wałęsa zrobił wykład na temat pozagalaktycznych poziomów rozwoju intelektualnego i inwazji, jak to określił „wyższej cywilizacji”, która – jeśli wierzyć w zapewnienia byłego prezydenta - „wszystkich nas zgniecie”.

Na innych galaktykach są 3 poziomy rozwoju intelektualnego. My jesteśmy najniżej. Wyższa cywilizacja przyjeżdża i przygląda się, co oni tu wyprawiają. Jak zagrozimy destabilizacją (…) Putinem, oni nam przeszkodzą,przetną na pół,ziemia się zwinie,wszystkich nas zgniecie, przytrzymają nas 5 tys. lat.
- mówił ze znawstwem Wałęsa w trakcie spotkania Klubu Obywatelskiego.
 
Po chwili dodał jeszcze, że Ziemię czeka nowy początek:

Przyślą nam Adama i Ewę i od nowa będziemy budować.
- tłumaczył zebranym na spotkaniu Wałęsa.

Tak... Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak to wszystko brzmi, jednak zapewniamy, że Lech Wałęsa mówił to całkiem na serio.

Nie wierzycie? Poniżej zamieszczamy nagranie z wypowiedzią, która odbije się szerokim echem zapewne nie tylko na Ziemi...

UWAGA – tego się nie „odzobaczy”:
 

 

 

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

#Lech Wałęsa #Klub Obywatelski #kosmici

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...



Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo