Dramat Muńka Staszczyka: nie wie, komu kibicować! "Serce będę miał rozdarte"

Muniek Staszczyk / fot. YouTube/mat.pras.

  

"Na mecz założę szaliki Rakowa i Legii. Serce będę miał rozdarte" - mówi Muniek Staszczyk w rozmowie z "Przeglądem Sportowym". Pochodzący z Częstochowy muzyk od lat kibicuje warszawskiej Legii. Dziś Legia Warszawa zmierzy się z Rakowem Częstochowa. Jak z tego wybrnie wokalista T.Love?

W środę wieczorem w Częstochowie zawodnicy Rakowa Częstochowa zmierzą się z drużyną z Łazienkowskiej. To niecodzienne spotkanie budzi emocje, szczególnie wśród tych, którzy od lat kibicują warszawskiej Legii, ale ich serce w jakiś sposób związane jest z Częstochową. Do takich osób należy wokalista T.Love Muniek Staszczyk: 

Założę dwa szaliki, czego nigdy nie robiłem. Nigdy nie byłem na takim meczu. Oglądałem z trybun ligowe spotkanie Legia – Raków w Warszawie, ale to co innego. Po pierwsze – w domu. Nigdy nie wyprę się korzeni. Po drugie – to ćwierćfinał Pucharu Polski. Po trzecie – to dwa światy, Raków jest teoretycznie dużo słabszy, ale jest w gazie, a Legia w lekkim kryzysie. Częstochowa tym żyje, Legią zawsze się żyje, nawet jeśli gra ch... Serce mam podzielone. Będę się cieszył z każdej bramki, a może z żadnej? Wyjdzie w praniu. Jeśli Legia, jak to często lubi zrobić, zlekceważy Raków i zagra na pół gwizdka, wszystko się może zdarzyć.

- przyznaje nie bez emocji muzyk w rozmowie z Marcinem Doboszem z "Przeglądu Sportowego". 

Wokalista opowiedział również o swoich najbliższych planach zawodowych i o tym, że na razie nie planuje kolejnych aktywności z zespołem T.Love:

Nie ma go chwilowo. Wrócimy, ale na razie chcę zrobić płytę solową jako Muniek Staszczyk. Wyjdzie w październiku, przed wakacjami pierwszy singiel. Czas gna strasznie szybko. W 2022 roku T.Love stukną cztery dychy. Wypadałoby wydać płytę, ale nie jakieś The Best Of, tylko coś nowego. Myślę o tym. Nie rozwiązałem zespołu, tylko go zawiesiłem. Pewne rzeczy się przegrały, jak w starym małżeństwie. Musieliśmy od siebie odpocząć, chciałem pójść w nowe rzeczy, ale T.Love to jednak takie moje dziecko. Kochałem to i głupi bym był, gdybym do niego nie wrócił. Nie jesteśmy jeszcze tacy starzy. W pewnym momencie było już jednak za dużo tych koncertów. Kiedy zaczyna się dobrze zarabiać, to w miarę jedzenia apetyt jeszcze rośnie, a grupa działa jak mała korporacja. W zespole grało nas siedmiu, ale tak naprawdę tworzyło go 15 osób.

- przyznaje Muniek Staszczyk.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: Przegląd Sportowy, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Intensywna końcówka kampanii wyborczej. Gdzie pojawią się liderzy Prawa i Sprawiedliwości?

Mateusz Morawiecki / twitter.com/pisorgpl

  

Mazowsze, Pomorze, Podlasie - m.in. te regiony odwiedzą w nadchodzącym, ostatnim tygodniu kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego liderzy Prawa i Sprawiedliwości - wynika z informacji uzyskanych w sztabie ugrupowania.

"Ostatni tydzień kampanii będzie bardzo intensywny. Nasi kandydaci odbędą kilkadziesiąt spotkań wyborczych. Planujemy też dalszy objazd naszych liderów - premiera Mateusza Morawieckiego i wicepremier Beaty Szydło - PiS-busami po kraju"

- zapowiedział w rozmowie jeden ze sztabowców Prawa i Sprawiedliwości.

Jak dodał, Morawiecki i Szydło będą spotykać się z wyborcami m.in. z województw: mazowieckiego, podlaskiego, świętokrzyskiego.

Na finiszu eurokampanii w spotkaniach wyborczych będzie uczestniczył też lider ugrupowania Jarosław Kaczyński.

"Prezes odwiedzi m.in województwo pomorskie, w tym Gdańsk, Słupsk, Starogard Gdański. Planowane jest też jego spotkanie z wyborcami w Radomiu" - poinformował polityk ze sztabu ugrupowania.

Jak tłumaczył, politycy PiS będą podkreślać podczas spotkań, jak ważny jest udział 26 maja w wyborach europejskich i "to, aby głosować na Prawo i Sprawiedliwość, jako gwaranta kontynuacji obecnej polityki gospodarczej i społecznej".

W ostatnim tygodniu kampanii sztab Prawa i Sprawiedliwości planuje też opublikować kolejne spoty wyborcze pokazujące, dlaczego w niedzielę warto wziąć udział w głosowaniu i oddać głos na PiS.

W ramach kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego, PiS co tydzień organizowało konwencje regionalne - ostatnia, podsumowująca odbyła się w niedzielę w Krakowie. Akcję zainaugurowano na początku marca w Jasionce pod Rzeszowem. Wówczas zaprezentowano Europejską Deklarację Programową, pod którą podpisali się wszyscy liderzy list partii w poszczególnych okręgach.

Deklaracja zawiera 12 punktów: działania na rzecz powrotu UE do wartości, zabieganie o interesy polskich rolników, obronę prawa rodziców do wychowania dzieci, obronę równego traktowania polskich firm, wynegocjowanie korzystnego dla Polski unijnego budżetu. Znalazły się w niej też punkty dotyczące bezpiecznych granic Europy, niezależności energetycznej Europy, tej samej jakości produktów w całej Europie czy Europy równych szans.

W deklaracji zapisano też sprawiedliwą politykę klimatyczną Europy, zrównoważony rozwój jako podstawy silnej UE czy STOP nielegalnej imigracji.

Przed tygodniem za pośrednictwem Twittera szef kampanii PiS w eurowyborach, europoseł Tomasz Poręba informował, że "na ostatniej prostej kampanii" PiS rusza z akcją "Obroń swoje prawa. 26 maja głosuj na Prawo i Sprawiedliwość".

Apelowi o głosowanie na PiS towarzyszyło wezwanie do obrony praw do: polskiej waluty; do decydowania o wychowaniu dzieci; do programów Rodzina 500+, 300+, 13 emerytura i niższego wieku emerytalnego; do bezpieczeństwa; do kupowania towarów tej samej jakości co w innych krajach UE; do szacunku i poszanowania wyznawanych wartości oraz wezwanie do powiedzenia "nie" dla seksualizacji dzieci i adopcji dzieci przez pary homoseksualne oraz powiedzenia "stop" nielegalnej imigracji.

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się w Polsce 26 maja. Polacy będą wybierać 52 europosłów.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl