Film pt. "JUŻ NIEDŁUGO" zdobył Nagrodę Specjalną Obywatelskiej Komisji Etyki Mediów na Ogólnopolskim Festiwalu Filmu Niezależnego „OKNO” w Ełku. Autorzy w bardzo kameralnych i szczerych rozmowach podczas podróży pokazują widzowi, często bardzo osobiste motywacje osób biorących udział w tej wspaniałej imprezie, pod patronatem Strefy Wolnego Słowa. Dokument ukazuje też wyjątkową atmosferę demonstracji w Budapeszcie. 

WARTO OBEJRZEĆ JESZCZE RAZ!

 

Jeśli jeszcze nie kupiłeś biletu na Wielki Wyjazd na Węgry - masz ostatnią szansę! W sprzedaży pozostało już niewiele miejscówek!

Jak wygląda plan VII Wielkiego Wyjazdu na Węgry?

Wyjeżdżamy 14 marca 2019 r. specjalnie wynajętym pociągiem PKP Intercity z miejscami siedzącymi i wagonami sypialnymi z Warszawy i Krakowa. Do Budapesztu przyjedziemy 15 marca w godzinach porannych. Z dworca zostaniemy autobusami przewiezieni do hoteli. Oficjalne uroczystości państwowe z udziałem Viktora Orbána odbędą się 15 marca. Złożymy kwiaty pod Pomnikiem Józefa Bema i pod Pomnikiem Męczenników Katynia w Budapeszcie. Przewidziane są przemówienia przedstawicieli delegacji polskiej oraz wystąpienie red. Tomasza Sakiewicza. 16 marca po całodziennym zwiedzaniu Budapesztu późnym wieczorem udamy się w drogę powrotną do Polski.

Jaki jest koszt biletów?

Cena nie uległa zmianie i wynosi 340 złotych.

Co dostajesz w zamian?

  • koszt przejazdu w obie strony pociągiem (miejsce siedzące), 
  • jednodniowy pobyt w 3-gwiazdkowym hotelu w Budapeszcie oraz śniadanie 
  • kolację 15 marca w hotelu, 
  • przejazdy specjalnie wynajętymi autobusami, m.in. z pociągu do hotelu i na uroczystości, 
  • koszt ubezpieczenia, 
  • broszury oraz drobne upominki, którymi będziesz mógł podzielić się z przyjaciółmi z Węgier
  • niezapomniane wrażenia i mnóstwo wspomnień

Jak kupić bilet na VII Wielki Wyjazd na Węgry?

Kwotę 340 złotych należy wpłacić na specjalne konto, które w ramach Fundacji Klubów „Gazety Polskiej” utworzono na z okazji Wyjazdu

PKO SA 26 1240 1040 1111 0010 7806 1812 

W temacie przelewu prosimy o dokładne podanie swojego imienia, nazwiska, oraz daty urodzenia (informacje potrzebne do ubezpieczenia) oraz miasto (Warszawa, Kraków), gdzie będą Państwo wsiadać. Prosimy o dopisanie numeru telefonu. 
Wpłata na konto równoznaczna jest z akceptacją regulaminu wyjazdu, który znajduje się na stronie: www.wielkiwyjazdnawegry.pl.

Z kim możesz skontaktować się w sprawie Wyjazdu?

Ewa Wójcik – tel. 505 038 217 oraz Maria Machl – tel. 789 347 787. Pytania i oferty pomocy można kierować również pod adres mailowy solidarnosczwegrami@gazetapolska.pl.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ NA STRONIE 

WIELKIWYJAZDNAWEGRY.PL