Nie, to nie są żarty. Wiedźmy na służbie Putina! Urządzono sabat w Moskwie, aby... wzmocnić Kreml

zdjęcie ilustracyjne - print screen / Nastoyascheje Vremya YouTube

  

Okultystyczne stowarzyszenie Imperium Najpotężniejszych Wiedźm zorganizowało w Moskwie sabat, aby… wysłać pozytywną energię prezydentowi Rosji Władimirowi Putinowi. W ich rozumieniu, ma to pomóc władcy Kremla przezwyciężyć rekordowy spadek jego poparcia i w ten sposób sprzyjać wzmocnieniu Rosji. Kobiety nie zapomniały również o „wrogach Rosji”, którym wysłały „klątwy”.

Założycielką „Imperium” jest „legendarna wiedźma” Aliona Polyń, która oficjalnie zarejestrowała magiczne stowarzyszenie w Ministerstwie Sprawiedliwości w połowie stycznia bieżącego roku

Wspomniany sabat odbył się w ubiegłym tygodniu, gdy dziesiątki kobiet, które nazywają siebie wiedźmami i czarownicami spotkały się w jednej z moskiewskich kamienic. Wiedźma Polyń twierdzi, że Putin już poczuł zmiany wywołane rytuałem wiedźm, bowiem ostatni raz kobiety spotkały się w tym samym celu dwa lata temu.

- Poparcie dla prezydenta najpierw spada, potem rośnie – powiedziała kobieta dziennikarzom. – Na zmniejszenie poparcia wpływa opozycja, sytuacja, gdy w każdej chwili można nagrać wideo i wrzucić na YouTube, czy jeszcze gdzieś, gdzie można o prezydencie pisać źle – poskarżyła się.

- Mamy siłę, chcemy wesprzeć prezydenta we wszystkich jego sprawach i działaniach

– opowiedziała wiedźma Irina, która na co dzień pracuje jako kierownik w hostelu.

– Aby to przyniosło dobro nie tylko Moskwie, Rosji, ale również całemu światu. Akurat nadchodzi ten moment, kiedy właśnie tacy ludzie jak my powinni go wesprzeć

– przekonywała.

Z kolei „wrogom Rosji” wiedźmy wysłały klątwy. Jednak kim są owi wrogowie - kobiety nie wskazały wprost.

Według dziennikarzy opisujących sabat, wiedźmom chodziło o to, by pomóc Putinowi po tym, jak w styczniu br. odnotowano rekordowo niskie poparcie dla władcy Kremla. Prokremlowski ośrodek badawczy WCIOM podał wówczas, że obecnie poparcie dla prezydenta Rosji wynosi 33 proc.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalena.pl
Tagi

Wczytuję komentarze...

Odblokowana dk nr 12 między Sulejowem a Opocznem

/ Kondzio1990; https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0/deed.en

  

Droga krajowa nr 12 między Sulejowem a Opocznem została odblokowana po wypadku, w którym pięć osób zostało rannych.

Późnym popołudniem w miejscowości Kozenin zderzyły się dwa samochody osobowe i ciągnik rolniczy. Droga była zablokowana przez ponad 3 godziny.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl