Przywiązaną do łóżka gwałcili przez dwa miesiące. I sprzedawali innym. Podejrzani: przybysze z Tunezji

/ Alexas Fotos

  

Młoda kobieta została porwana przez sześciu imigrantów, którzy przywiązali ją do łóżka i gwałcili przez dwa miesiące. Sprzedawali ją też innym "klientom". Policja schwytała sprawców: sześciu Tunezyjczyków w wieku od 23 do 50 lat. Postawiono im zarzut m.in. porwania, gwałtu. 25 stycznia br. ofiara będzie zeznawała przed sądem.

W październiku 2018 r. opisywaliśmy tragedię 16-letniej dziewczyny Desiree Mariottini, której ciało znaleziono w zabytkowej rzymskiej dzielnicy San Lorenzo. Młoda Włoszka została zgwałcona, a następnie zamordowana. Policja zatrzymała podejrzanych. Są nimi imigranci z Gambii, Senegalu i Nigerii. Zwyrodnialcy gwałcili dziewczynę przez 12 godzin!

Desiree Mariottini pochodziła z Cisterna de Latina, miejscowości położonej o 50 km od Rzymu. Jak stwierdzili lekarze prowadzący sekcję zwłok, nastolatce podano mieszankę ciężkich narkotyków, w tym także heroiny. Nieprzytomna, padła ofiarą zwyrodnialców.

Włoska policja ustaliła, że dziewczyna była gwałcona od czwartkowego (18 października) popołudnia aż do dnia następnego przez dwunastu mężczyzn. Jej gehenna trwała ok. 12 godzin. Zmarła w wyniku uduszenia - najprawdopodobniej zatkano jej usta, żeby nie krzyczała.

W sprawie zatrzymano obywatela Gambii, dwóch Senegalczyków (26-letniego Mamadou Garai i 43-letniego Briana Minteha) oraz Nigeryjczyka. Wszyscy byli wcześniej karani za handel narkotykami.

Inny dramat rozgrywał się przez dwa miesiące 2017 r. w San Remo. 

Choć władze nadal prowadzą dochodzenie mające na celu znalezienie wszelkich dowodów niezbędnych do skazania sprawców, ci zostali już ujęci i usłyszeli zarzuty. 

Dramat kobiety trwał aż dwa miesiące, w styczniu i lutym 2017 r.

Zaczął się w San Remo, kiedy 32-letnia kobieta, obywatelka Belgii, podeszła do grupy mężczyzn. Oni obezwładnili dziewczynę, uprowadzili i przetrzymywali w domu jednego z nich.

Belgijka, przywiązana do łóżka, była wielokrotnie w trakcie swojej dwumiesięcznej gehenny gwałcona przez zwyrodnialców. Ci jeszcze... czerpać zyski. Zapraszali kolejnych mężczyzn, którzy za opłatą, znęcali się nad ofiarą.

Koszmar trwał ponad 60 dni. Po tym czasie dziewczyna odzyskała wolność.

Policja schwytała sprawców: sześciu Tunezyjczyków w wieku od 23 do 50 lat. Postawiono im zarzut m.in. porwania, gwałtu i nakłaniania do prostytucji.

25 stycznia br. ofiara będzie zeznawała przed sądem.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

"Europa Karpat" oficjalnie otwarta

  

W Krasiczynie koło Przemyśla (woj. podkarpackie) oficjalnie otwarto 22. edycję konferencji "Europa Karpat". W spotkaniu w Krasiczynie biorą udział przedstawiciele parlamentów, administracji rządowej oraz samorządowej, naukowcy, eksperci i analitycy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Polski, Czech, Słowacji i Węgier), Rumunii oraz Ukrainy. Gośćmi wydarzenia mają być także dyplomaci z Austrii, Czarnogóry i Włoch.

Gospodarzem "Europy Karpat" jest marszałek Sejmu Marek Kuchciński.

Konferencja będzie okazją do rozmowy o wspólnych bohaterach wolności łączących kraje regionu. Zaplanowano także dyskusję w ramach panelu "Ścieżkami mędrców - o przyszłości Europy Środkowej". Podczas konferencji zostanie również zaprezentowany Program Transgraniczny Polska-Białoruś-Ukraina. W spotkaniu w Krasiczynie biorą udział przedstawiciele parlamentów, administracji rządowej oraz samorządowej, naukowcy, eksperci i analitycy z państw Grupy Wyszehradzkiej (Polski, Czech, Słowacji i Węgier), Rumunii oraz Ukrainy. Gośćmi wydarzenia mają być także dyplomaci z Austrii, Czarnogóry i Włoch.

To już 22. edycja "Europy Karpat". Przedsięwzięcie ma służyć współpracy krajów tego regionu Europy.

Konferencję rozpoczęto od uczczenia minutą ciszy pamięci śp. premiera Jana Olszewskiego, który dziś spoczął na Powązkach Wojskowych.

Następnie głos zabrała wojewoda woj. podkarpackiego, Ewa Leniart, która przypomniała m.in. historię konferencji "Europa Karpat".

Idea spotkań sięga 2007 roku, kiedy to z inicjatywy ówczesnego posła Marka Kuchcińskiego odbyło się pierwsze spotkanie parlamentarzystów państw karpackich. "Europa Karpat" stała się pierwszym forum wymiany myśli, inicjatyw, ale też polem do zacieśnienia współpracy między nami, sąsiadami

 - mówiła.

Wicemarszałek woj. podkarpackiego Piotr Pilch podkreślił, że "wszystkie projekty realizowane w obrębie Karpat są dla nas żywotnie istotne".

To przyszłość naszego województwa, nie tylko komunikacyjna. Rozmawiamy na tej konferencji oraz wielu innych na temat wspólnej współpracy

- dodał.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl