Nergal obraził miliony Polaków. „,Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali''

Adam"Nergal"Darski / Tomasz Hamrat/Gazeta Polska

  

Nergal żalił się Onetowi, że państwo nie finansuje jego zawodowej działalności…By dać upust swojej frustracji zaatakował i rządzących i chrześcijan. Dostało się też milionom Polaków. – Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali – powiedział o beneficjentach programu „Rodzina 500 plus”.

To nie pierwszy raz, gdy Adam Darski prowokuje. Raz swoim zachowaniem na scenie, raz okładką płyty, raz słowami wypowiedzianymi. W rozmowie z Onetem Nergal biadoli, że jego „twórczość” nie jest wspierana przez państwo.

My musimy sobie na to (trasy koncertowe) zapracować, co mądre państwo by doceniło

– ocenił muzyk dodając, że Polska nie jest "mądrym państwem" i posiada "głupią władzę".

Ale na ataku na rządzących się nie skończyło.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ale szpila od Lubnauer dla Schetyny. Chce też majstrować przy 500+ i... "Polacy muszą dłużej pracować"

Dajecie im po 500 zł, żeby się, ku**a, rozmnażali, by sami bezmyślni ludzie powiększali wasz elektorat, przedłużając waszą kadencję

– powiedział Darski o Prawie i Sprawiedliwości, nazywając jednocześnie beneficjentów świadczenia „500 plus” mianem "darmozjadów".

Nergal ostatnio wyznał, że nigdy nie brał udziału w wyborach samorządowych, ale „sytuacja w kraju zmusiła go, aby to zmienić”. Zapowiedział, że swoją aktywność obywatelską skoncentruje na wsparciu „świeżej krwi”, za którą uznaje Roberta Biedronia. Jednocześnie ogłosił, że nie chce mieć nic wspólnego z PiS-em, bo w jego opinii to… „inna rasa”.

CZYTAJ WIĘCEJ: O Biedroniu jako „świeżej krwi” i PiS jako „innej rasie”. Nergal wyżalił się dziennikarzom

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, dorzeczy.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Po porażce May w Izbie Gmin Irlandia nie ma już wątpliwości – szykuje się na twardy Brexit

zdjęcie ilustracyjne / daniel_diaz_bardillo; pixabay.com / Creative Commons CC0

  

W związku z informacją o odrzuceniu przez Izbę Gmin projektu Brexitu przedstawionego przez rząd Theresy May wicepremier Irlandii Simon Coveney poinformował, że rząd przygotowuje „megapakiet” ustaw na wypadek wyjścia W. Brytanii z UE bez umowy. Wśród możliwych scenariuszy, na jakie teraz zdecydować się mogą Brytyjczycy, są m.in.: powtórzenie głosowania w parlamencie po uzyskaniu dalszych zapewnień politycznych ze strony Unii Europejskiej, przedłużenie procedury wyjścia ze Wspólnoty na mocy art. 50 traktatów lub nawet wyjście z UE bez umowy, organizacja drugiego referendum lub zwołanie przedterminowych wyborów parlamentarnych.

Oczywiście nie chcemy tego, nikt nie chce Brexitu bez umowy (...), ale jeśli będzie to konieczne, to zrobimy wszystko, by chronić naszych obywateli.
- powiedział Coveney.

„Megapakiet”, który zapowiedział, to projekt ustawy zawierającej de facto 17 nowych ustaw, które pozwolą przyjąć awaryjne rozwiązania dotyczące np. transportu czy dostaw leków.

Coveney przyznał, że pozostają wciąż obszary, w których nie przyjęto „planów awaryjnych”, przede wszystkim dlatego, że „teraz dopiero trwa głosowanie” nad stosownymi rozwiązaniami.

Irlandzki rząd wydał też oświadczenie, w którym przypomina, że Rada Europejska przyjęła „jasne stanowisko 13 grudnia, kiedy oświadczyła ponownie, że porozumienie o wyjściu Wielkiej Brytanii z UE nie będzie już przedmiotem renegocjacji”.

Rząd Irlandii zdaje sobie jednak sprawę, że nieuporządkowany Brexit jest złym rozwiązaniem dla wszystkich, zwłaszcza dla Irlandii Północnej. Nie jest za późno na uniknięcie takiej sytuacji i wzywamy Zjednoczone Królestwo, by ustaliło w trybie pilnym, jakie rozwiązanie tego impasu ma zamiar zaproponować.
 - głosi komunikat Dublina.

 

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, PAP

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl