W głowie się nie mieści! Profesor prawa chce upokarzać córkę blogera, bo ten... ma inne poglądy!

Wielokrotnie występujący jako ekspert stacji TVN profesor Marcin Matczak z Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego pokazał "klasę"! To, co napisał do jednego z popularnych blogerów, nie mieści się w głowie.

Marcin Matczak (w środku)
twitter.com/wsamraz

Piotr Wielgucki, bloger znany także jako "Matka Kurka", w dość mocny sposób wyraża swoje poglądy w internecie. Nie szczędzi ostrych słów, jednak ma w tym sposobie wielu zwolenników. Tak samo było i tym razem, kiedy wdał się w dyskusję z Wojciechem Sadurskim. Nieoczekiwanie jednak, do dyskusji włączył się profesor Matczak, znany ekspert prawniczy. W odpowiedzi na jeden z wpisów Wielguckiego wypalił...

Kiedyś mówiłeś że twoja córka idzie na prawo do Wrocławia, prawda? Wyślę ten twój defekacyjny tekst moim kolegom z Wydziału i poproszę, żeby go omówili na zajęciach w Jej grupie jako przykład mowy nienawiści. Zobaczymy, jak będziesz piszczał, jak wróci do domu.

- napisał Matczak na Twitterze, wprawiając w osłupienie internautów. Odebrali to oni jako nawoływanie do swoistego "linczu" na córce Wielguckiego za poglądy, jakie ma jej ojciec. 

Więcej osób nie pozostawiło na Matczaku suchej nitki.

 

 

Źródło: niezalezna.pl

#Piotr Wielgucki #Marcin Matczak

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo