Nokautujemy konkurencję! Niezalezna.pl najlepsza pośród polskich prawicowych portali

Portal Niezalezna.pl umocnił się w lipcu 2018 r. na pozycji lidera wśród konserwatywnych portali. Nasza przewaga nad konkurencją się powiększa - dane międzynarodowego branżowego portalu Similar Web nie pozostawiają co do tego żadnych wątpliwości. Wszystkim naszym Czytelnikom dziękujemy za zaufanie!

Duża przewaga Niezalezna.pl nad innymi konserwatywnymi portalami utrzymuje się od długiego czasu. Jak wskazują statystyki, w minionym miesiącu nasz serwis znów jest najczęściej czytanym polskim portalem o profilu prawicowym.

Według SimilarWeb.com w lipcu 2018 r. zajęliśmy - wśród wszystkich stron internetowych w Polsce (łącznie z największymi jak Google, Facebook czy Allegro) - 96. pozycję, (dla przykładu strona Tomasza Lisa NaTemat.pl jest na 125. miejscu, wpolityce.pl - 184, a tvp.info - 312.).

Wyprzedzamy takie strony jak Wpolityce.pl, Rp.pl (serwis dziennika "Rzeczpospolita"), fronda.pl, naszdziennik.pl i Tvp.Info.

A tutaj wykres z ostatniego półrocza i dane liczbowe z ostatniego miesiąca będące zestawieniem wyników portali Niezalezna.pl i Wpolityce.pl, Tvp.info, Fronda.pl, Rp.pl, Naszdziennik.pl:

Dane pochodzą ze strony Similar Web. To uznany międzynarodowy portal specjalizujący się w badaniach rynku cyfrowego. Klientami Similar Web są m.in. takie giganty jak PayPal, eBay, Microsoft, Adidas i Procter & Gamble.

 

 


Źródło: niezalezna.pl, similarweb.com

#portale #niezalezna.pl #portale internetowe #prawica #popularność

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo