Ale żenada! Poseł PO chciał skompromitować Jakiego. Posłużył się... fotomontażem

Jerzy Borowczak / By Platforma Obywatelska RP - 25.08.2011 Gdańsk, Jerzy Borowczak podczas rozmowy z wyborcami. Wolontariusze zbierają podpisy., CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=40220411

  

Poseł Platformy Obywatelskiej Jerzy Borowczak postanowił wrzucić do sieci obrzydliwy fake news. Zaatakował nim Patryka Jakiego, sekretarza stanu w ministerstwie sprawiedliwości i kandydata PiS na prezydenta Warszawy. Reakcja internautów jest jednoznaczna: parlamentarzyście nie wypada prowadzić tak żenującej walki politycznej.

Platforma Obywatelska nie ma najlepszej passy w Warszawie. Afera reprywatyzacyjna ujawniła mnóstwo nieprawidłowości w mieście, rządzonym przez Hannę Gronkiewicz-Waltz. Do tego kandydat PO na prezydenta Warszawy Rafał Trzaskowski raz po raz zalicza wpadki, co obniża jego notowania.

Być może dlatego poseł Jerzy Borowczak zdecydował się wrzucić takie zdjęcie:

W rozpaczliwym apelu do mieszkańców Warszawy zasugerował, że Patryk Jaki ma takich kolegów, jak na zdjęciu. Oczywiście zdjęcie jest fotomontażem, nad czym pewnie poseł Borowczak nie pomyślał. Internauci nie zostawiają suchej nitki na pośle PO.

Nie zabrakło także akcentów humorystycznych. Jeden z internautów tak przerobił wspomniane zdjęcie, że znalazł się na nim także... poseł Borowczak.

Fake news, wyprodukowany przez posła Borowczaka, może sprawić, że Platforma Obywatelska w Warszawie straci jeszcze bardziej. Nie wiadomo, jak do sprawy odniesie się minister Jaki. Jeżeli będzie oczekiwał przeprosin od posła PO, to nietrudno będzie mu udowodnić ten fotomontaż.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Katz nie zamierza przepraszać! Nic nie zmieniło butnego nastawienia szefa dyplomacji Izraela

zdjęcie ilustracyjne / Yarondvash CC BY 4.0

  

Tymczasowy szef izraelskiego MSZ Israel Katz nie przeprosi za wypowiedź o antysemityzmie Polaków „wyssanym z mlekiem matki” - podał dziś „Times of Israel”.

Katz powiedział, że nie żałuje, iż wyraził taką opinię i powtórzył, że „wielu Polaków” współpracowało z nazistami.

[polecam:https://niezalezna.pl/259435-wplywowy-rabin-z-usa-ostro-o-slowach-katza-i-pyta-dlaczego-powiedzial-to-teraz]

[polecam:https://niezalezna.pl/259627-zdecydowane-stanowisko-ambasador-usa-w-polsce-israel-katz-powinien-przeprosic-za-swoje-slowa]

[polecam:https://niezalezna.pl/259465-skandaliczna-wypowiedz-katza-stworzyla-nowa-sytuacje-zdecydowane-stanowisko-polskiego-premiera]

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: PAP, niezalezna.pl

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl