Ohyda! Scena egzekucji i okrzyk "dla Rafała". Trzaskowski do dziś nie potrafił przeprosić

Strona dlarafala.pl powstała kilka lat temu, by wspierać w wyborach do parlamentu Rafała Trzaskowskiego w okręgu warszawskim. Witryna publikowała wiele krótkich filmów, w których aktorzy robili wszystko - "dla Rafała". W jednym z nich w ohydny sposób zakpiono z Polaków rozstrzeliwanych przez Niemców. Minęło już kilka lat, a film nadal dostępny jest w sieci.

Tomasz Adamowicz/Gazeta Polska

Rafał Trzaskowski jest obecnie kandydatem PO i Nowoczesnej na stanowisko prezydenta Warszawy. Warto przypomnieć, jak kiedyś prowadzono jego kampanię wyborczą, gdy startował z list wyborczych Platformy Obywatelskiej.

Powstała strona dlarafala.pl na której zamieszczano filmy, w których aktorzy mówili, że robią wszystko "dla Rafała". Na jednym z takich filmików zakpiono z bohaterów, którzy ginęli za Polskę.

Na krótkim wideo widać aktora - Michała Żebrowskiego z zawiązanymi oczami, któremu ktoś strzela w tył głowy. Przed "śmiercią" krzyczy: za Rafała.

Minęło już wiele lat, a Rafał Trzaskowski nadal nie przeprosił za ten obrzydliwy film, który wciąż dostępny jest w sieci.

 

 

Źródło: twitter.com, niezalezna.pl

#dlarafala.pl #Rafał Trzaskowski

redakcja
Wczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...Zobacz więcej
Niezależna TOP 10
Wideo