Jeszcze trochę niepewności! Wiadomo, kiedy decyzja w sprawie Kamila Glika

Kamil Glik / Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

W czasie ćwiczeń nie widać grymasu bólu na twarzy Polaka – pisał francuski dziennik sportowy "L’Equipe" mówiąc o Kamilu Gliku. „Stan zdrowia Polaka szybko się poprawia" – czytamy. – Kamil Glik przeszedł ostateczną konsultację. Jutro wraca do Polski, dołączy do nas na zgrupowanie i rano uda się do lekarza na testy i dopiero po nich będziemy mogli podać oficjalny komunikat – poinformował właśnie rzecznik prasowy, Jakub Kwiatkowski.

"L’Equipe" podkreślało, że wbrew wcześniejszym, pesymistycznym doniesieniom, polski piłkarz być może zagra na mundialu, „być może już w pierwszym meczu”.

Kamil Glik na swoim profilu na Facebooku zamieścił wczoraj film, który ucieszył kibiców. Widzimy w nim, że postęp, jakiego w ostatnich dniach dokonał, jest imponujący.

Jest naprawdę dobrze. We wtorek chcę już być z drużyną

 - poinformował.

Jeszcze kilka dni temu ręka Glika była unieruchomiona, a diagnoza - operacja - nie pozostawiała wątpliwości.

Kamil Glik przeszedł ostateczną konsultację. Jutro wraca do Polski, dołączy do nas na zgrupowanie i rano uda się do lekarza na testy i dopiero po nich będziemy mogli podać oficjalny komunikat – powiedział właśnie rzecznik Jakub Kwiatkowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Zmarł żołnierz Wojska Polskiego na Łotwie. Szef MON złożył deklarację

/ / / terytorialsi.wp.mil.pl

  

W sobotę na Łotwie podczas biegania w czasie wolnym zmarł żołnierz Polskiego Kontyngentu Wojskowego – napisał dziś na Twitterze minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak. Szef MON złożył rodzinie wyrazy współczucia i zapewnił o opiece.

"Dotarła do nas smutna wiadomość z PKW na Łotwie. Wczoraj, podczas biegania w czasie wolnym, zmarł jeden z żołnierzy Wojska Polskiego" - napisał na Twitterze szef MON.

"Najszczersze wyrazy współczucia dla rodziny, bliskich i kolegów z jednostki. Rodzina zmarłego została otoczona odpowiednią opieką" - dodał Błaszczak.

Wcześniej informację tę podał również na Twitterze minister obrony narodowej Łotwy Artis Pabriks. Wpis przekazała polskim internautom dziennikarka portalu Niezalezna.pl.

PKW na Łotwie to część wielonarodowej batalionowej grupy bojowej NATO tworzonej przez Kanadę. Łącznie na Łotwie stacjonować będzie ponad tysiąc żołnierzy pod flagą NATO. Grupa jest elementem wzmocnionej Wysuniętej Obecności, czyli eFP (ang. enhancedForwardPresence), która została utworzona na mocy postanowień szczytu NATO w Warszawie. Główną siłę eFP stanowić będą cztery wielonarodowe batalionowe grupy bojowe NATO rozmieszczone w Polsce, Litwie, Łotwie i Estonii. Do PKW Łotwa Polska wystawia pododdział w sile kompani czołgów z 9. Brygady Kawalerii Pancernej z plutonami logistycznymi (170 żołnierzy) pod dowództwem mjr. Marka Potorskiego.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl, Twitter

Tagi

Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl