Jeszcze trochę niepewności! Wiadomo, kiedy decyzja w sprawie Kamila Glika

Kamil Glik / Tomasz Hamrat/ Gazeta Polska

  

W czasie ćwiczeń nie widać grymasu bólu na twarzy Polaka – pisał francuski dziennik sportowy "L’Equipe" mówiąc o Kamilu Gliku. „Stan zdrowia Polaka szybko się poprawia" – czytamy. – Kamil Glik przeszedł ostateczną konsultację. Jutro wraca do Polski, dołączy do nas na zgrupowanie i rano uda się do lekarza na testy i dopiero po nich będziemy mogli podać oficjalny komunikat – poinformował właśnie rzecznik prasowy, Jakub Kwiatkowski.

"L’Equipe" podkreślało, że wbrew wcześniejszym, pesymistycznym doniesieniom, polski piłkarz być może zagra na mundialu, „być może już w pierwszym meczu”.

Kamil Glik na swoim profilu na Facebooku zamieścił wczoraj film, który ucieszył kibiców. Widzimy w nim, że postęp, jakiego w ostatnich dniach dokonał, jest imponujący.

Jest naprawdę dobrze. We wtorek chcę już być z drużyną

 - poinformował.

Jeszcze kilka dni temu ręka Glika była unieruchomiona, a diagnoza - operacja - nie pozostawiała wątpliwości.

Kamil Glik przeszedł ostateczną konsultację. Jutro wraca do Polski, dołączy do nas na zgrupowanie i rano uda się do lekarza na testy i dopiero po nich będziemy mogli podać oficjalny komunikat – powiedział właśnie rzecznik Jakub Kwiatkowski.

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: rmf24.pl, niezalezna.pl,

Tagi

Wczytuję komentarze...

Chciał się wykręcić i dać łapówkę. Teraz grozi mu 10 lat

/ malopolska.policja.gov.pl

  

Funkcjonariusze Oddziału Prewencji Policji w Krakowie patrolujący rejon Rynku Głównego podjęli interwencję wobec młodego mężczyzny, który zakłócał ciszę nocną. Za wykroczenie, którego się dopuścił ukarali 25-latka mandatem. W trakcie interwencji awanturnik zaproponował mundurowym łapówkę w zamian za odstąpienie od czynności służbowych.

W związku z tym, że jest to przestępstwo został zatrzymany, a policjanci Wydziału do Walki z Przestępczością Gospodarczą Komendy Miejskiej Policji w Krakowie po zebraniu materiału dowodowego doprowadzili go do Prokuratury Kraków Śródmieście-Zachód.

W prokuraturze 25-latek usłyszał zarzuty dotyczące próby wręczenia korzyści majątkowej. Prokurator, zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego. Mężczyźnie grozi kara  pozbawienia wolności od roku do lat 10.

 

Wczytuję ocenę...

Promuj niezależne media! Podaj dalej ten artykuł na Facebooku i Twitterze

Źródło: niezalezna.pl


Wczytuję komentarze...

Nasza strona używa cookies czyli po polsku ciasteczek. Korzystając ze strony wyraża Pan/i zgodę na używanie ciasteczek (cookies), zgodnie z aktualnymi ustawieniami Pana/i przeglądarki. Jeśli chce Pan/i, może Pan/i zmienić ustawienia w swojej przeglądarce tak aby nie pobierała ona ciasteczek.


Strefa Wolnego Słowa: niezalezna.pl | gazetapolska.pl | panstwo.net | vod.gazetapolska.pl | naszeblogi.pl | gpcodziennie.pl